• Atmosféra firmy je velice dobrá a přátelská i přes nelehké COVIDové období. Ocenuji komunikaci od nejvyššího managementu, protože týdně máme mix úspěchů, ale i sdílení rizik.
  • Neformální pracovní atmosféru

Firma se snaží udržet lidský přístup a respektovat požadavky jednotlivců pokud to nenarušuje nebo zbytečně nekomplikuje pracovní náplň. Například, pokud se člověku nelíbí výběr kávy je schopen se dompluvit, přesvědčit okolní pracovníky a vyžádat si změnu dodavatele nebo obohacení nabídky ve spolupráci s perzonálním oddělením.

Predeším angličtina je primarním jazykem firmy, to znamená, že veškeré větší schůzky jsou v angličtině a stejně tak i veškerá komunikace od vedení společnosti. Některé týmy mají cizince, takže komunikace i v týmu je v angličtině. Navíc, firma má pobočky po celém světě, takže kontakt se zahraničím je nutný. Ostatní jazyk lze využít, ale záleží na oddělení a ochotě pracovníka řešit věci v jiném než anglicky, který je základ.

• Kolegovia, super práca, benefity, prijemné pracovné prostredie, ochota pomáhať, možnosť HO, práca s ľudmi z celého sveta.

• Fast, Flexible and Friendly. The Overall hiring process was Fast, Flexible to accommodate my schedule and Friendly during the entire process. During the interview, I was asked reviewed on industry experience rather than standard interview question, which I feel is very good.
  • Nothing I can think at this time

• Skvělá atmosféra, fajn kolektiv, krásné moderní kanceláře, zajímavé a poměrně bohaté benefity.

• I am very happy to be a part of the family. And it's true: for the first day you will be a part of a family, not only an employer. Happy to be here.
  • Maybe can be useful to review training for newcomers, but in my case we have adjusted it on the fly.

• Spoustu hodně chytrých kolegů, kteří vás pořád někam posouvají. Volnost, možnost kdykoli home office.
  • Záleží na pozici, ale občasný stres kvůli termínům je nevyhnutelný.

• Přátelské prostředí, ochota pomoct, sdílení informací, je možné kontaktovat kohokoliv včetně CEO, mladý kolektiv motivovaných lidí
  • hodně lidí využívá homeoffice takže kancelář je často prázdná, chybí častější osobní kontakt s kolegy

• Multi-kulti prostředí. Otevřenost, přátelská atmosféra, společná mise.

• Absolutně flexibilní pracovní doba a homeoffice mi pomáhá s work life balance. Díky tomu ale práce vyžaduje hodně osobní zodpovědnosti. Firma se neustále snaží vymýšlet zpestření ve formě bonusů, team buildingových akcí i přátelských setkáních. Nejvíce se mi líbí, že náš CEO je mezi zaměstnanci vidět a kdykoliv za ním kdokoliv může přijít.
  • S rostoucím počtem zaměstnanců firma dostává strukturu i na místech, kde by si podle mě měla zachovávat svou dosavadní flexibilitu.
  • Možnost kariérního postupu

Kariérní postup je zde rychlý a celkem jednoduchý. Firma nebrání ani změně směrování.

• Vše perfektní.
  • Ne.