cover photo
Maloobchod s převahou potravin

• Naučili téměř všechno potřebné.
  • Špatný kolektiv, především ve vyšších pozicích, na jedné z poboček na západě území České republiky. Špatná informovanost směn, brigádník nevěděl směny na déle než týden, což bylo při plánování nepraktické.

• Benefity
  • Sekurita spatne reseni situaci

• Byla jsem na DPP a mohla jsem si volit jakkoliv dlouhé směny a v podstatě kdykoliv.
  • Celý Albert je stavěn na brigádnících, jelikož je nedostatek lidi na HPP. Takže mi často volala manažerka, že ví ze už mám sice naplánované směny, ale jestli si nemůžu vzít ještě další. Další nevýhodou bylo, že pokud mate směnu do zavíračky, tak tam musíte zůstat ještě asi další hodinu nebo dvě a uklizet a za to vás už nikdo neplatí …

• Několikrát ročně voucher na vyzkoušení produktu vlastní značky
  • Velký tlak na zaměstnance, nedostatek pracovníků. Často se mění směny - kolikrát nevíte jak jdete příští týden do práce. Nefér jednání manažera prodejny.

• Za stejný plat Brigádníka dělám práci, na pečivu jako stálý pracovník, ještě na odpolední směně odepisuji i mléčný sektor i jej musim srovnat a to mam na starost celý úsek pečiva , ostatní brigadnici toto nedělají a mají stejný plat 118Kc,proto si hledám něco jiného.
  • Na co mám stále ,přehazovat cenovky, když je vyprodané zboží???? U pečiva nesmysl. Když k tomu , péčí,připravuji na další den, ještě pulim chleba a doplňuji, zboží a tím pádem stále hledám nějaké cenovky,prehazuji jak blbec krabice v mrazáku. Což za směnu díky nevhodnému mrazáku v 50 letech přeházím cca 50.krabic denně.

• Snahu
  • Lepší kolektiv a zpevnit důvěru
  • Práci, co dává hlubší smysl

Ve firmě Albert se dá postupovat na vyšší místa.

• V podstatě s ničím, snad jen plat po x letech začal být ucházející.
  • Všechno: podmínky, kolektiv, přístup nadřízených, nefunkční staré vybavení, málo možností najíst se

• Pro zamestnance je prispevek na volani a multisport karta +bonusova penezenka,ale penezni prostredky do ni vlozene muze zamestnanec utratit pouze v Albertu.
  • Tento zamestnavatel razi heslo vse pro zakazniky,ale zamestnancu si nevazi.Proste delej a mlc.Pokud se nekdo ozve,tak si vzdycky najdou zpusob,jak se s nim rozloucit
  • Řád a pravidla

Jiny vyber jste tam nemeli.Pravidla se meni kazdou chvili,podle nalady manageru,takze po nejake dobe uz nikdo nevi,co vlastne plati.

• S kolektivem
  • Vedení

• Hodně zaměstnaneckých benefitů, přátelská atmosféra na pracovišti, férový a lidský přístup, dobré platové podmínky
  • Dlouhé schvalovací kolečko u některých věcí, ale takto to funguje ve všech velkých firmách

Kvalita, kontrola kvality

Koho právě teď firma potřebuje?