Albert Česká republika, s.r.o.

Maloobchod s převahou potravin

• Možnost práce při studiu

• Ahold většinou nepropouští protože další lidi by nesehnal. Zaměstnanci odtud utíkají sami
  • Politiku firmy. Šetřit na zaměstnancích aby sami měli na své tučné odměny se dlouhodobě nevyplácí. Ahold je nejhůře platícím zaměstnavatelem!

• bohužel je to čím dál horší,jelikož jsem tam už dlouho tak můžu porovnávat.Proto se teď dívám po jiné práci.V poslední době mám pocit,že si firma neuvědomuje,že otrokářství bylo zrušeno,ale to se týká především vedoucích pozic.
  • Nemyslím si,že by se něco změnilo vše se zametá pod koberec,proto schází zaměstnanci i na těch trochu vyšších pozicích.

• Jak si cenit zaměstnavatele, když on si necení vás. Lítáte v práci jak hadr na holi a pořád to není dost. Odměny žádné.
  • Přístup celého vedení k zaměstnancům, zvýšení platu a nejlépe zrušit pracovní neděle. Zaměstnanci nemají čas na vlastní rodiny, kulturu atd.

• Asi ničeho.
  • Víc oddělit soukromí od práce. Lepší plat.podminky. Lepší zacházení.

• Cenim si dobrého vedení v čele s managerem prodejny. Když je potřeba vezme vozík,nalozí do něho zboží a jde doplňovat. Dobré pracovníky umí opravdu ocenit,motivovat,pochválit. A naopak. S těmi špatnými umí správně zatočit. Kazí totiž práci všech co se snazí. Bylo by dobré za správnou a svědomitou práci dostávat i penězní odměny,které by určovali teamleadři toho daného úseku. V Albertu se mi líbí. Dobrá parta,čisté prostředí a lidi co se umí smát.
  • zvýšit motivaci zaměstnanců aby neodcházeli kvůli pár stovkám do jiného řetězce. Odměny jakékoliv. Lidé chodí do práce pro peníze a tak slyší především na různé odměny,benefity aj.

• Firma je celkem dobra .Spise zalezi na jednotlive prodejne.
  • Vice zajmu o potrebach zamestnancu.Osobni zivot se podrizuje praci.Volno pouze dva dny a to jeden vikend v mesici.Potom jen jeden den v tydnu po ctyrech nebo trech dnech v tydnu.

• pravidelný příjem (mzda)
  • stabilizace zaměstnanců - vysoká fluktuace respekt k zaměstnancům a jejich soukromému životu nestabilní pracovní doba časté změny v plánování docházky nedodržování ZP neproplácené přesčasy, odměny

• Naučil jsem se pracovat na více úsecích, na pekárně, zelenině, lahůdkách, pokladně, ve skladu, člověk musí být trpělivější..
  • Nepravidelná pracovní doba, nedodržení měsíčního plánování směn a přepisování směn každý týden a to bez zeptání zda můžete, nejisté svačiny.
  • Pružnou pracovní dobu

Možnost ranních nebo odpoledních směn a střídání směn podle potřeb, možnost zkráceného úvazku.

Zaučí Vás primárně na pokladně, pokud potřebují, tak i na úseku pekárny, zeleniny, lahůdek a naučíte se i vybalovat zboží ze skladu na prodejnu.

• Málo peněz, šikana od vedení, hrozná dřina, pracovní doba celý týden, možná jeden výkend v měsíci volný. Nejsem žádný flákač, práce si vážím, uměla jsem všechny úseky a to dobře ale žádné uznání ani pochvala! Po této zkušenosti už nikdy nechci pracovat v obchodě!
  • Změnit přístup k zaměstnancům, zvednout plat, vyměnit vedení!

• pravidelná pracovní doba, výplata byla vždy v termínu
  • chování k zaměstnancům - požadoval i jinou práci, než byla uvedena ve smlouvě a o tom, že smlouva na dobu určitou mi nebude prodloužena jsem se dozvěděla až den před koncem pracovní smlouvy...

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 119

Možnost práce při studiu

Ahold většinou lidi nepropouští. Má jich málo a berou kohokoliv. Jistý termín výplaty a vždy včas.

Osobní iniciativa je vítaná, každý má možnost realizovat svůj projekt. Albert klade velký důraz na hodnocení výkonu a rozvoj zaměstnanců. Ve společnosti jsou časté organizační změny a posuny zaměstnanců horizontálně i vertikálně.

Rozmanitou práci

Práce v Albertu je rozmanitá z prostého důvodu, nikdy nevíte, co Vás v práci čeká. Jeden jste pokladní, druhý pekařka, jindy zase doplňujete maso nebo asistujete u příjmu zboží z kamionu, konec týdne zakončíte třeba v zelenině. Zkrátka: kde je zrovna potřeba volné ruce.