UPC Česká republika, s.r.o.

Telekomunikační činnosti

Sleva na služby Fajn kolektiv Home Office Pružná pracovní doba

• Sleva na služby Fajn kolektiv Home Office Pružná pracovní doba
  • Nedostačující komunikace v rámci oddělení a tím pádem I neúplné zaškolení. Vedoucí a manažeři se nedokážou mezi sebou pořádně dohodnout a pak to vykomunikovat ostatním - pravá ruka neví, co dělá levá...Půlka týmu něco dělá tak, druhá zase onak, nakonec se to má dělat třeba ještě úplně jinak. Jeden den něco platí, druhý den už ne -> neustálé změny, kterým snad ale ani nerozumí ti, co se na nich podílí. Neustálé výpadky systému, služeb, interních aplikací...pomalý systém Složité procesy Nedostatečné finanční ohodnocení pro některé oddělení (např. Back Office) Vysoká fluktuace Člověk většinou musí opravovat chyby druhých a omlouvat se klientům.

• Nižší managment se trochu snaží starat se o zaměstnance.
  • Na vyšší pozice jsou dosazováni nekompetentní osoby, arogance nejen ze strany vedení, neochota, velmi nízké platové ohodnocení.

• S přímím nadřízeným, možnost přesčasů.
  • Jednání managementu, komunikace uvnitř firmy, jednání uvnitř firmy, nejdůležitějším ukazatelem jsou "čárky" (prodeje), kvalita nehraje až tak velkou roli, směrem k zaměstnancům klienstkého centra je komunikováno, že mají být maximálně proklienští, ale jednání vrcholového managementu je přesně opačné.

Na pozici operátora není potřeba žádných zvláštních schopností. Číst a psát, rozumět psanému textu. Ostatní UPC zaučí. Z pozice operátora se poté dá postoupit ve firmě na jinou pozici.

• Rozmanitou práci

Je tu dost pozic, možnost kariérního posunu, většina zaměstnanců dělá různorodou práci. A hlavně, každý den vás naštve někdo jiný :o) a to se vyplatí.

• Nejvíce jsem si cenila práce, kterou jsem mohla dělat a která mne bavila. Před cca 5 lety na KC Nagano v Praze také snahy něčeho dosáhnout, zlepšit se v očích zákazníků, vylepšení špatné pověsti... V průběhu let se však tato "snaha" neobrátila k dobrému a při práci na KC Ostrava už mi ani snaha této společnosti nepřišla taková, za jakou jsem ji původně měla.
  • Přístup k zaměstnancům, kteří pro firmu pracovali několik let - čistky ze strany UPC, sjednocení s UPC SK a vše co se s touto změnou dělo. Prezentace a vysvětlení produktů - projevů a zatajování skutečností. Udržet lidi v nevědomosti co nejdéle je "fé" přístup ze strany UPC. V porovnání s jinými firmami UPC nenabízí ani zajímavé benefity.

• OCENIT LÉPE DOBU, KTEROU BYL ZAMĚSTNANEC U FIRMY ...

• Nadřízený, kolegové
  • Top management bez vize a konceptu. I přes snahu nadřízeného management nefungoval. Rozhodnutí managementu snižovalo výnosy firmy. Rušení perspektivních poboček za náhradu poboček s nízkou kvalifikací zaměstnanců (snížení mzdy za cenu kvality)

• Moznost pracovat z domova je asi nejvetsi vyhoda, kterou nabizi malokdo. Kdyz clovek chce, muze si vydelat hezke penize.
  • Jako obrovske minus povazuji neustale se zvysujici naroky bez jakehokoliv ohodnoceni a bez radneho proskoleni + neproplaceni povinnych prescasu.

• Kolektiv ochotnych a loajalnich spolupracovniku,ktery tam dnes jiz neni ani se necti.
  • Setkal jsem se tam s pokusy az hranicniho jednani z pozice nadrizeny vs podrizeny

• šance pro absolventy i pro starší ročníky, pro matky s malými dětmi.
  • hodnocení kvality, které je dost často nerelevantní

• Společnost UPC nabízí více možností, co se týče výběr práce - oddělení. Je fajn mít možnost postoupit nebo přestoupit na jiné oddělení. Určitě oceňuji chválu a podporu na pracovišti.
  • Určitě bych se pozastavila nad financemi. Práce operátora je psychicky náročná a myslím si, že není dost ohodnocena.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 19