cover photo
Obchod s motorovými vozidly

• Zlepšení v dovednostech
  • Některé systémy

• Pro Scanii jsou lidé vždy na prvním místě, což nemá nikde obdoby.
  • Občas některá rozhodnutí, vzhledem k velikosti firmy, trvají déle, než by se mi líbilo.

• Zajímavá práce a prostředí. Velmi dobré platové ohodnocení i ve srovnání s konkurencí.
  • Někdy mě přijde že se tu věci řeší zbytečně komplikovaně.

• Proplácení přesčasů Multisport karta Stravenky Výplata ve stanovený termín vždy na účtu
  • Nejde o nespokojenost, spíše o osobní názor, zaměstanci co denně mají na svých bedrech nemálo úloh a jsou zodpovědní za nemalé obraty společnosti, podřízené a jsou vystaveni každodenní komunikaci a navazování vztahu se zákazníkem by mohly být o něco lépe platově ohodnoceni. Nicméně i tak si myslím, že platy jsou postaveny celkem slušně ikdyž někdo bude vždy nespokojený i kdyby mu na účtu přistály měsíčně 3 zlatá prasata.

• Úroveň postavení firmy , kolektiv

• Skutečný respekt a firemní kultura na vysoké úrovni, velmi slušné pracovní podmínky.

• Pracovní doba, dlouhý krátký týden. Dobrý pracovní kolektiv. Včas výplata na účtě.
  • Chování některých jedinců ( arogance )

• dobrá atmosféra na pracovišti příjemní kolegové možnost se naučit nové poznatky a technologie
  • přetěžování některých pracovních pozic dlouhé rozhodování ohledně nastavování nových procesů chaotické "plánování " úkolů

• Mnoho pozic má k dispozici služební vozy pro soukromé účely. Multisport karta, stravenky + další příspěvek na stravování. Kvalitní mobilní telefony i pro soukromé účely, možný kariérní postup i v rámci zahraničí a skupiny. Používání angličtiny na pravidelné bázi, zajímavá pracovní náplň.
  • Větší diverzitu v rámci pohlaví mezi zaměstnanci. Toleranci k jinakosti. Lepší softwarové nástroje pro složité úkoly.

• Hodnota kontraktu se společností Scania nespočívá pouze v reálné odměně a souvisejících benefitech. Jedná se o celkový přístup společnosti k zaměstnaneckému poměru který se vyznačuje obrovskou mírou sociální empatie ve všech ohledech. Díky tomu je celková atmosféra ve společnosti zcela objektivně unikátní v pozitivním slova smyslu.
  • Pokud existuje důvod k nespokojenosti, takřka vždy lze konstatovat že se jedná o individuální a do značné míry subjektivní pocit