Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Činnosti muzeí

• zmatkovité zaškolení, neustálé bloudění po budově, nulové vztahy s kolegy, nespravedlivé výtky od kolegů, spoluzaměstnanců na jiných pozicích a nadřízených, celkový stres

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Spolupráce v užším týmu a řadovými zaměstnanci. Zajímavá a nerutinní pracovní náplň. Jistota státní příspěvkové organizace.
  • Neschopnost vedoucích a manažerských zaměstnanců efektivně komunikovat informace. Zahlcující a často absurdně zdlouhavá administrativa. Nekompetentnost některých zaměstnanců, kteří jsou jmenováni na základě známosti, ne na základě zkušeností a schopností.

• Většinově skvělý tým lidí, který se v těžký podmínkách snaží vytvářet to nejlepší z muzeí v ČR. Snaha bojovat s úskalími státní příspěvkovky - volnější pracovní doba, stravenky 118 Kč, 25 dní dovolené, 3 x sickday Práce, která má ve svém oboru smysl
  • Potřebujeme výsledky korporátu se všemi úskalími státní správy. Zákonem dané tabulkové ohodnocení naprosto neodpovídá obdobným pracím v soukromém sektoru. Horší interní komunikace daná velikostí organizace.

• 25 dnů dovolené, 2 Sick day, 100kč stravenka, vstup do objektů NM + objektů, které spadají pod MK ČR zdarma
  • Není možnost se v práci dále vzdělávat - žádná možnost kurzu jazyka ani např. programu Microsoft. Zaměstnanci bývají velmi často neinformovaní o změnách (změna náměstka, vedoucího oddělení...atd.) Zastaralá instituce, která není otevřená novým nápadům a změnám. Neváží si dobrého zaměstnance.

• Administrativní moloch. Špatně fungující management. Prakticky žádné benefity a nízké finanční ohodnocení.
  • Spolupráce s kolegy na stejné urovni v rámci menšího okruhu v organizaci.

• Férové zacházení se zaměstnanci,stravenky,ochota vyjít vstříc.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Jedná se o mou první práci a bude vypadat skvěle v životopisu, že první pracovní zkušenosti jsem nabírala v tak prestižní instituci.
  • Neorganizovanost, chaos, lidé se bojí převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí a stanoviska.

• dlouhodobé plánování činností, zdravé mezilidské vztahy, kvalitní pracovní kolektiv
  • informovanost na všech úrovních, preventivní opatření a ne až řešení krizových situací

• Vychází mi vstříc ohledně mých požadavků na doplnění vzdělání. Mám flexibilní pracovní dobu, dostanu se i do terénu a nemusím pořád sedět v kanceláři.
  • Omezit byrokracii, která mě zbytečně zdržuje od práce, přidat na financích.

• volného vstupu do všech muzejí doma i v eu +
  • větší respekt pro zaměstnance, větší jistotu pro příští léta