Air Bank a.s.

Bankovnictví

• Příjemné pracovní prostředí
  • Neformální pracovní atmosféra

Relativně pohodové pracovní prostředí.

• Relativně pohodové pracovní prostředí.
  • Absolutní nadřazenost vedení firmy nad zaměstnanci. Neférové jednání v oblasti mzdy a odměňování. Ignorace zákoníku práce a neopodstatněné rozdíly ve mzdách na stejných pozicích mezi Prahou a regiony.

• S kolegy
  • S platem , hodně práce za málo peněz, neustálé nahrávání prodejních rozhovorů na pobočce s klienty, hodně mystery a na každého jiný metr, bohužel nešlo důvěřovat nadřízeným kteří držely s plolu když se člověk s něčím svěřil věděli to všichni. Už to není banka tzv ,, jiná'' jak sama o sobě říká. Prodej, velký tlak na prodejce, kromě stravenek žádné benefity.
  • Práci v týmu mladých lidí

Práce na pobočce je možná a fajn hlavně pro lidi bez větších zkušeností( první práce, získání zkušeností) bohužel kariéru zde moc budovat nemůžete už jen proto ze poboček na Moravě je poskromnu cca 5 a věřte nebo ne místa už jsou většinou rozdana podle oblíbenosti a ne podle výsledků. Pokud hledáte firmu kde se něco naučíte ok, naučíte se že svou hodnotu poznáte nejlépe vy a že osobní život a peníze jsou taky fajn a že v Air bank to bohužel nenajdete byť se tak firma na oko tváří.

• Školení Firemní společenské akce
  • Neinformovanost Nedodržování interních predpisu Manager bez respektu k lidem Akcionáři si neváží svých zaměstnanců a hodnost které jsou prosazování jen na oko Stále zhoršující se pracovní prostředí Povysovani Pražáku nad Brnaky

• Dlouhá pracovní doba a pracovní vikendy

• Podpora od šéfů. Možnost učit se bez strachu z vlastních chyb. Mladý a přátelský kolektiv.
  • Podpůrné útvary jako je Péče o zaměstnance v podstatě nefungují a jen si na něco hrají.
  • Možnost práce při studiu

Možnost plánovat si směny dle svých možností. V Praze a Brně široká síť poboček s poměrně dlouhou otevírací dobou - normální pobočky, i v nákupních centrech.

• Práci v týmu mladých lidí

Protože je tu spousta mladých lidí...neznamená to, že by sem nemohl někdo, komu věk začíná 3, 4 nebo 5 - to rozhodně ne, ale musí počítat s tím, že kolem sebe bude mít bandu "skoro teenagerů" :-D

• je to asi fajn zaměstnavatel pro mladé lidi, kteří si chtějí udělat nějakou praxi
  • pracovní podmínky pro zaměstnance - lepší pracovní doba, lepší plat, lepší zacházení

• Práce je strašná pohoda, má smysl a je vidět, směr, kam se ubíráme. Zároveň jsme slušní ke klientům a vážíme si jich, žádné "dojení" a vnucování produktů.
  • Totálně změnit fungování oddělení péče o zaměstnance (HR). Je to tragédie.

• Air bank se vás sice na názor zeptá, ale tím to bohužel končí. Čím dál více se podobá ční bance. Aby ne, akcionáři musí mít na kafe, to je jasný
  • Plat a osobní život, ani jedno se nedá bohužel s prací na pobočce zkloubit

• S vlastnim tymem a moznosti se rozvijet
  • Planovani je na nepodlozenem a starem zakladu, tvorba planu je ze zakladu vytvorena spatne.

• Neformalni prostredi, tymy mladych lidi, nenatlakove prostredi, hrdost na znacku

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 12

Není tu žádný dress code, prostor, kde se nachází kanceláře, je otevřený, jsou tu sedací vaky, kde se dá odpočívat, a jiné vychytávky, kterými je možné strávit čas o pauze. Klade se důraz na setkávání se, jak mezi sebou, tak s managementem. Pořádají se dny s kávou a občerstvením, kdy všichni opustí své kanceláře a mohou se družit. Vysoký manager sedí třeba jen kousek od vás a můžete ho potkat v kuchyňce.