Výroba piva ze sladu

• velká stabilní firma, celkem slušné vedení, velké množství benefitů
  • zvýšil bych mzdy, aby alespoň trochu korespondovaly s výsledky společnosti

• Více respektovat senioritu a zkušenosti dlouholetějších zaměstnanců namísto nesmyslného preferování mladých a nezkušených trainees, co ví o dané práci nula a jen umí krásně prezentovat a tím obejít své nedostatky.

• Silná firma , stabilní , spolehlivá
  • Správné finanční ohodnoceni , možnost zvýšení mzdy . Kolegové kteří přijdou do formy z venku mají vyšší plat než zaměstnanec , který ru pracuje 20 let

• Benefity, možnost rozvoje
  • Finanční ohodnocení pracovníků ve výrobě. To je jedna velká ostuda.

• jistota a stabilní příjem
  • ohodnocení za odvedenou práci...po 20 letech skoro menší plat než nový nezkušený zaměstnanec

• Dlouholetá značka, tradice, prestiž.
  • Zlepšil bych chování přístup k zaměstnancům, motivoval je, přidal benefity. Pokud nejsem schopen poskytnout jiné benefity, tak bych aspoň zvýšil mzdu. Snížil bych fluktuaci zaměstnanců, snažil bych se poskytnout jim skvělé zázemí a prostor pro vykonávání práce s dobrým pocitem. Především by měli mít zaměstnanci i prostor pro seberozvoj. Práce nemá být ubíjející. Práce má přinášet užitek nejen pro zaměstnavatele, ale i pro zaměstnance. Ve vedoucích pozicích bych provedl poměrně rozsáhlou změnu, protože tempo exekuce rozhodnutí či projektů je příliš dlouhá.

• Moc toho není. Snad jen výborný kolektiv, který se ale bohužel každou chvíli mění.
  • Doporučuji si dát pozor a nevěřit všemu co vám zaměstnavatel řekne. Naslibuji hory doly ale ve finále skutek utek. Dle nejen mých zkušeností nedoporučuji. Ovšem každý by si měl udělat svůj obrázek. Čísla ale mluví za vše. Nebyl jsem první kdo odešel na základě nesrovnalosti a myslím si že nebudu ani poslední.

• kompletní a komplexni snížení administrativy, výrazně snížit počet zaměstnanců v paláci Myslbek

• Benefity, jistota na trhu
  • Plat - za vykonanou práci/odpracované hodiny - určitě platit lépe. Není možnost si vybrat dovolenou - prý údajně v zimě (takže zvýšit plat ať můžu odjet třeba do Afriky, kde je teplo). Vedení změnit, přeřadit. NENÍ MOŽNOST OSOBNÍHO ROZVOJE A PRACOVNÍHO.

• že to je velká nadnároní stabilní prosperující firma
  • určitě finance-odměňování, takto prosperující firma v západním svět platí své zaměstnance dvakrát, možná třikrát lépe

Koho právě teď firma potřebuje?