Plzeňský Prazdroj, a.s.

Výroba piva ze sladu

• Možnost kariérního postupu

Silná firma , stabilní , spolehlivá

Porovnejte si Plzeňský Prazdroj, a.s. s těmito firmami

• Více respektovat senioritu a zkušenosti dlouholetějších zaměstnanců namísto nesmyslného preferování mladých a nezkušených trainees, co ví o dané práci nula a jen umí krásně prezentovat a tím obejít své nedostatky.

• velká stabilní firma, celkem slušné vedení, velké množství benefitů
  • zvýšil bych mzdy, aby alespoň trochu korespondovaly s výsledky společnosti

• Silná firma , stabilní , spolehlivá
  • Správné finanční ohodnoceni , možnost zvýšení mzdy . Kolegové kteří přijdou do formy z venku mají vyšší plat než zaměstnanec , který ru pracuje 20 let

• Benefity, možnost rozvoje
  • Finanční ohodnocení pracovníků ve výrobě. To je jedna velká ostuda.

• kompletní a komplexni snížení administrativy, výrazně snížit počet zaměstnanců v paláci Myslbek

• Co slíbí, to je. Zajímá se o své zaměstnance. Množství benefitů. Loajalita vůči zaměstnancům.
  • 1) Větší vozidla pro OZ OFF (rozrostlo se množství druhů aktivit, vizibility a brandů). Mohlo by být umístěno mnohem mnohem více stojanů a dalších POS materiálů. Plochy na provozovnách na to jsou, ale my k tomu nemáme dispozice. Mnohokrát se umisťuje impulsivně - vidím místo a teď je šance umístit. Nejvíce na tom tratí TT, kde se mnohdy dostaneme na danou provozovnu 1x za měsíc či 2 měsíce. Kdybychom měli možnost "mít stále od všeho něco po ruce", tak důležitá EXEKUCE/HL by byla úplně na jiném LEVELU. 2) Mobilní telefony - neodpovídají FUNKČNOSTÍ tomu, co se po OZ stává denodenní rutinou. Je smutné že většina zaměstnanců dospěla po velmi krátké době K VYUŽÍVÁNÍ OSOBNÍCH MT, aby si některé pracovní procesy usnadnili (PhotoApp, Email, ..) a hlavně i ušetřili drahocenný čas. 3) CAS - pomalý, často nestabilní, několikrát denně chybové hlášky a celé procesy rozdělaných návštěv dělání znovu. Dovolím si říct, že díky těmto krokům denně cca 40 min je ztracených (zasekáním, znovu otevřením, znovu vše zadáním,...)

• Skvělý produkt, silná a dobrá firma. Celkem dobrý benefitní systém. Možnost rozvoje napříč společností.
  • Více respektu k názorům jednotlivce. Seniorní zaměstnanci mohou přinést řadu zkušeností, které lze využít, ale není jim vždy dán dostatečný prostor. Dokud se to nezměni, nebude firma nikdy takovým leaderem, kterým by mohla být. Zjednodušit firemní procesy, vše je až moc těžkopádné i na korporaci. Technologické vybavení (NTB, telefony ale i sw nástroje) je na strašné úrovni. Vzhledem k tomu, že pro management se jedná o denní nástroj, neškodilo by investovat více prostředků do obnovy a zlepšení.

• jistota a stabilní příjem
  • ohodnocení za odvedenou práci...po 20 letech skoro menší plat než nový nezkušený zaměstnanec

• Dlouholetá značka, tradice, prestiž.
  • Zlepšil bych chování přístup k zaměstnancům, motivoval je, přidal benefity. Pokud nejsem schopen poskytnout jiné benefity, tak bych aspoň zvýšil mzdu. Snížil bych fluktuaci zaměstnanců, snažil bych se poskytnout jim skvělé zázemí a prostor pro vykonávání práce s dobrým pocitem. Především by měli mít zaměstnanci i prostor pro seberozvoj. Práce nemá být ubíjející. Práce má přinášet užitek nejen pro zaměstnavatele, ale i pro zaměstnance. Ve vedoucích pozicích bych provedl poměrně rozsáhlou změnu, protože tempo exekuce rozhodnutí či projektů je příliš dlouhá.

• Tato práce je pro mne splněný sen a je velikou ctí, být součástí této společnosti. Občas se objeví mrak, ale to je život a i na potíže se musí člověk podívat z té druhé strany a vzít si ponaučení. A překážky jsou od toho, aby se překonávaly.
  • V případě nutnosti práce z domu, při nemoci možnost jeden, dva dny vyležet se bez neschopenky a čerpání dovolené

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 21

Dostanou tady prostor

- leader trhu, který udává směr, - inovace na denním pořádku, - firma, která udává trendy

Rozmanitou práci