Možnost častých hodně office, parkování v budově. Neformální prostředí (tykání).
Velmi špatný přístup přímé/ho nadřízené/ho - otřesné chování, nedokázal/a pomoci, když nastal problém. Bohužel i přes naše upozorňování před tímto firma zavírala oči. Firma by se měla zamyslet nad tím, koho do vedoucích pozic obsazuje, jelikož dle mé zkušenosti se to zde zrovna dobře nesešlo. O nadřízeného/nadřízenou by se měl zaměstnanec možnost opřít a věřit mu a kdykoliv se na něho obrátit. Tady to tak bohužel není.
Uplatnění pro starší 50 let
Ve společnosti je poměrně dost lidí, kteří tam již pracují mnoho let a myslím si že společnost spíše ocení zkušenosti než mladý věk (po škole).
Příležitost využít cizí jazyky
Ve společnosti se nejvíce využívá anglicky jazyk. V poslední se rozhodne neztratíte i s ruským/ukrajinským jazykem. V tuto chvíli to bude 50/50.
Měli jsme pohodového vedoucího se kterým nebyl problém se na čemkoliv dohodnout. Dobrý kolektiv v oddělení.
Majitelé společnosti nemají naprosto chuť investovat do jakéhokoliv rozvoje. Ve společnosti se minimálně 8 let nezvedal plat. Každý se jen snaží udržet své místo jak nejdéle to jde a radši se nesnaží prosazovat něco smysluplného. Celková nálada zaměstnanců se dá popsat slovy bárka jde ke dnu, jak dlouho ještě vydržíme......
- práce v centru
- stravenky
- příjemné pracovní prostředí (útulné podkroví)
- nevýhody: ženský pomlouvající se kolektiv
- vše se muselo dělat tak, jak doposud, přestože určité věci šly dělat rychleji a přesněji
- OTŘESNÝ účetní software
- přetíženost, práci nebylo možno stihnout v běžné pracovní době (přesčasy samozřejmě neplacené)
nabizene podmiky mzdy a prace pri pohovoru neodpovidaly tem v skutecnosti - jednat s uchazeci primo, tim se vyhnout velke fluktuaci
lepsi komunikace mezi podrizenymi a nadrizenymi
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Zaujala / nezaujala vás firma FLEETCOR / CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.?
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
U této firmy máme ještě 10 komentářů, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že je opravdu psali zaměstnanci. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?