2 hodnocení se 2 komentáři
Nejužitečnější komentář
Oceňuji přístup vedení, který naslouchá svým zaměstnancům a snaží se reagovat na aktuální potřeby. Kolektiv se sešel ve výborném složení, chceme si pomáhat a vycházíme si vstříc. V této firmě mám méně volného času, než jsem měl/a dříve – ale ne proto, že bych byla přetížená, nýbrž proto, že mě práce opravdu baví a mám zde prostor se realizovat. Vážím si toho, že mohu přicházet s vlastními nápady, učit se nové věci a vidět reálný dopad své práce. Tým i vedení podporují iniciativu a růst, což mě motivuje trávit v práci víc času, než je nezbytně nutné. Práce se tak pro mě nestala jen povinností, ale i osobní výzvou a příležitostí k dalšímu rozvoji.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Zákaznická podpora
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:říjen 2025
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel97 %
Kolegové100 %
Nadřízení100 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Práci, co dává hlubší smysl
doporučují 2
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 1
Práci v týmu mladých lidí
doporučuje 1









