cover photo
Vývoj softwaru

• veľa benefitov, rýchlo rastuca firma, medzinárodný kolektív

• Vážím si hlavně kolegů a toho, že se společně podržíme v každém problému. Benefity a starostlivost HR jsou myslím na skvělé úrovni a občas se cítím až příliš opečováván. :)

• Produkt, který má smysl. Kolegové zapálení pro věc. Přátelská atmosféra. Pružná pracovní doba.
  • Občas mám pocit, že firma roste až příliš rychle.

• Příjemný kolektiv Fér přístup Dobrá komunikace se zaměstnanci
  • Některé věci se mění z osobního přístupu na korporátní...

• Přátelská atmosféra Skvělí kolegové a kolegyně Zajímavé produkty Práce, která má smysl

Ve firmě pracují jak juniorní, tak seniorní vývojáři. Backendový vývojáři a databázisti mají zkušenosti s big data a Frontendový vývojáři zase s tvorbou analytických aplikací (grafy, tabulky, filtrování, ...). Firma navíc dává prostor na konference, vzdělávání se (ať už online nebo prezenčně) a také na internal trainings.

• Pružnou pracovní dobu

Firma určuje hodiny, kdy musí být zaměstnanec v kanceláři (momentálně je to 9:30 - 15:00) a zbytek je čistě na nás, jak si rozvrhneme pracovní dobu. Důležité je mít na konci měsíce splněný fond pracovní doby.

• Práce, která má smysl a je sama o sobě motivující. Vysoké pracovní nasazení členů týmu a chuť do práce. Možnost (nutnost) mluvit denně anglicky a zdokonalovat se. Férový přístup zaměstnavatele. Přátelský kolektiv a neformální atmosféra v kanceláři. Možnost home-office
  • Klidnou práci

Práce není stresující, na všem se dá v klidu domluvit. Klidná práce však neznamená, že není co dělat:)

• Skvělý kolektiv Široká nabídka benefitů Adekvátní finanční ohodnocení Skvělý a férový šéf Možnost kariérního růstu

• Cením si přátelské až rodinné atmosféry a velmi otevřeného a férového přístupu nadřízeného. Práce ve společnosti Logex solution center mi nadstandardně umožňuje sladit rodinný a soukromý život, což je jedním z mnoha příjemných benefitů.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy