Advokátní kancelář Rydlo Kratochvílová

Právní činnosti

• Volnost a samostatnost

Nejvíce spokojená jsem s možností pracovního vývoje, který lze skloubit s osobním a studijním životem. Není tedy třeba "odsedět"…

Porovnejte si Advokátní kancelář Rydlo Kratochvílová s těmito firmami

• Nejvíce spokojená jsem s možností pracovního vývoje, který lze skloubit s osobním a studijním životem. Není tedy třeba "odsedět" si v práci 8 hodin, pokud je za člověkem práce vidět. Zaměstnavatel i kolegové jsou vždy připraveni být nápomocní s jakýmkoli právním problémem.
  • V každé práci se člověk potýká s určitými problémy. Pokud však něco nastane, je cílem celého pracovního kolektivu překážku nejrychleji a nejefektivněji odstranit.

• Velice oceňuji individuální přístup k potřebám každého ze zaměstnanců. Každý máme svoje silné a slabé stránky a zaměstnavatel se vždy snaží poskytovat pomoc v tom, co nejde konkrétně mně. Zpětná vazba za provedenou práci je také příjemným benefitem. Nejvíce si však cením upřímnosti a vůli k tomu hledat vždy konstruktivní řešení.
  • Vždycky je co zlepšovat, ale to nemusí být nutně nedostatek nebo nespokojenost. Občas je nastavení některých interních procesů spojeno s tzv. porodními bolestmi, ale výsledek se vždycky dostaví.
  • Volnost a samostatnost

Podstatou naší práce je samostatné uvažování a myšlení. Nikomu není bráněno realizovat své nápady a myšlenky, pokud odpovídají celkovému směřování naší kanceláře. Není nutné sedět v kanceláři od 9.00 do 17.00, ale mluví za každého z nás odvedená práce.

• Příjemné pracovní prostředí

Zakládme si na organizaci práce tak, aby bylo možné pracovat v klidu a s nejmenším možný stresem. Cílem je abychom vždy měli na práci dost času. Zakládáme si na přátelském kolektivu, který si vzájemně pomáhá a radí.

Právo

• Nejvíce oceňuji osobní přístup vedení, velmi milý kolektiv a otevřenou a přátelskou atmosféru, kdy člověk ví, že se nemusí bát na cokoli zeptat. Dále oceňuji zajímavé případy a časté využití angličtiny v komunikaci se zahraniční klientelou, flexibilní pracovní dobu a umožnění skloubení pracovního a soukromého života.
  • Advokátní kancelář je mladá a proto se některé procesy teprve nastavují a pracuje se na jejich zefektivnění. Předpokládám ale, že to je takto v počátcích úplně normální.

Advokátní kancelář Rydlo Kratochvílová má mezi klientelou i zahraniční subjekty, což je skvělá příležitost využít obecnou i odbornou právní angličtinu v praxi.

Právo

Volnost a samostatnost

doporučují 3

Práci, co dává hlubší smysl

doporučují 3