Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Všeobecné činnosti veřejné správy

177 hodnocení s 131 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Velkou výhodou práce u PČR je možnost uplatnění na mnoha pracovních pozicích a téměř kdekoliv v ČR. Máte jistý tabulkový plat, ať už pracujete ve městě nebo na vesnici. Ve služebním platu je několik složek, kromě tarifu také příplatek za riziko a osobní ohodnocení. S praxí plat narůstá, vniká nárok na odstupné a na služební rentu. Nemusíte mít žádné zkušenosti, zaměstnavatel vám zajistí školení. Poznáte věci, které byste jinde nepoznali, potkáte spoustu nových přátel. Můžete se podívat i do světa. Rozhodně je to velmi zajímavá práce s možností kariérního růstu. Za velké plus považuji 6 týdnů dovolené a nadstandardní finanční podmínky v průběhu nemoci, to se týká i nemoci v rodině! Po 15 letech ve službě vzniká kromě nároku na rentu, také nárok na dva týdny rehabilitace v lázních každý rok. Policista tak může dosáhnout až na 8 týdnů volna každý rok, což je paráda. Zaměstnavatel vám navíc přidá příspěvek na dovolenou. Zajímavé jsou také benefity od soukromých firem, které se začali rozjíždět v roce 2019. Vedení PČR si konečně uvědomilo, že sbor se 40 tisíci zaměstnanci má v těchto záležitostech silnou vyjednávací pozici. Já jsem velmi spokojený.
Avatar

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Ukázat další

MINISTERSTVO VNITRA tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?