SPORTISIMO s.r.o.

Maloobchod se sportovním vybavením

• Neformální pracovní atmosféra

• Mzda 15. v měsíci Zapojení, řešení majitelů do procesů mezi odděleními Utváření nového pracovního prostředí a vztahů
  • 1. Střet zájmů - neobsazování manažerských pozic kamarády, ale zkušenými a prověřenými zaměstnanci - rodinní příslušníci ve stejných střediscích, odděleních 2. Ocenění loajálních a zkušených zaměstnanců - kariérní růst, mzdové rozdíly mezi novými a profesně staršími a zkušenějšími zaměstnanci

• Práce s lidmi, zkušenosti, díky školením jsem se dozvěděl hodně užitečných věcí.
  • Nevím jak to tam je teď ale platy byli nízké. A na mé pozici bylo neúnosné množství práce která se nedala stíhat. Byla to otrocina docela. A nikdo pro to neměl pochopení.

• Aktuálně pěkné prostředí, flexibilita, pružná pracovní doba.
  • Hodnocení NO: chybí podpora ředitele ke svému oddělení, všechno a všichni ostatní je důležitější než vlastní oddělení, místo abychom byli jednotní, děje se pravý opak, je vyvíjen psychický nátlak, jednotlivé týmy jsou poštvávány proti sobě, neprobíhá žádná komunikace ani hodnocení práce, na finanční ohodnocení má vliv "náladovost a sympatie" a ne výsledky práce jednotlivých týmů. Místo řešení opravdových problému se na poradách řeší nepodstatné věci a pokud konečně dojde na řešení skutečných problémů, tak jsme neustále zdržováni vysvětlováním základních procesů některým jedincům, kteří se navíc brání jakýmkoliv inovacím a modernizacím systému, je to takový začarovaný kruh.

Nákup

• Mají nedostatek lidí, naberu každého, má to své pro i proti. Vyšší majitelé... Dokáží ocenit vaší práci. Nižší jako vedoucí prodejny, vedoucí směny a vedoucí oddělení nejsou schopni komunikovat, neumí utilit práci, řeknou to ale myslí něco jiného a hádejte... Jinak mezi kolegy super parta ale myslím si že to bude tím že jsme schopni se scházet i mimo práci a držíme jeden druhého a podporujeme.
  • To že když se řekne dodržovat pravidla tak to platí pro všechny ne jen pro ty níže postavené. Když se řekne nebude se kouřit mimo pauzy a zaměstnanci to dodrží tak by to měly dodržovat i výše postavení jako vedoucí směny, prodejny..., více vstřícnosti když mám domluvené něco a řeknu že si hodiny přijdu nadelat a není to pravidelně max jednou za 14 dní, tak nevidím důvod proč vedoucí prodejny může odcházet 2x týdne pryč po 4 hodinách v práci. Úplně stejně nevidím důvod proč vedoucí si zapisují odchody z práce v 16:00 když odcházeli v 12:30. Takže určitě si doslapnout na tyto pozice neříkám že to bude všude podle toho, že znám pár kolegu i z jiných prodejen vím že to není případ všech prodejen ale věřím že to není ani případ jedné. Co bych uvedla jako + je to že opravdu poskytuje školení zaměstnancům, nefér je to že jen některým z vyvolených. Myslím že by mělo být stejně poskytnuté všem, a ne že pak vypadne člověk na určitě pozici a nikdo ho není schopen nahradit ani vystřídat.

• stabilní zaměstnavatel
  • firemní kultura ve skutečnosti neodpovídá popisu v etickém kodexu, chybí vzájemný respekt a podpora napříč odděleními, zájem o spolupráci pro dosažení společného cíle

• přístup majitelů k problémům a snaha jejich řešení
  • ambiciózní cíle které jsou na hranici splnitelnosti. měsíční platy a forma prémií na které se nedosáhne nedostatky v logisitce-přehlcování pracemi

• Spousta práce, stále je co vytvořit a vymýšlet, fajn kolegové, transparentní přístup vedení.
  • Více propojit komunikaci mezi odděleními a zoptimalizovat a nastavit procesy.

• Pravidelný příjem. Mzda na účtu vždy bez komplikací.
  • Rezervy v koncepčnosti zaškolování nových zaměstnanců. Míň profesionální přístup k zaměstnancům od některých vedoucích pracovníků.

• výborný kolektiv odpovídající mzda home office
  • žádná dovolená nad zákonný rámec

• Rozhodně kamerový systém na prodejnách Molo, dávají zaměstnancům zaplatit nekřesťanské inventury

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 62

Spíš aby si zde vyzkoušeli pár týdnů pracovat a zjistili tak, jak dobré zaměstnání ani z daleka nevypadá!

Jelikož,když Vás nevyhodí po zkušení době tak mužete počítat s jistým zaměstnáním

Na prodejnach prevazne pracuji mladi lide.. Po stredni skole, ci po vysoke