Mars Czech s.r.o.

Velkoobchod s cukrem, čokoládou a cukrovinkami

• Práce v mezinárodním prostředí

Obrovská příležitost růst a vyzkoušet si různé úkoly. Je tu velmi plochá hierarchie, proto je každý pracovník velmi blízko…

Porovnejte si Mars Czech s.r.o. s těmito firmami

• Obrovská příležitost růst a vyzkoušet si různé úkoly. Je tu velmi plochá hierarchie, proto je každý pracovník velmi blízko úzkému vedení. Je tu velká snaha naslouchat a vyjádřit svůj názor přímo vedení ne přes x nadřízených. Firma se snaží hodně spolupracovníky zapojovat do nejrůznějších aktivit a podporuje aktivní prezentaci všeho dobrého, co děláme jako týmy i jednotlivci pro dobro komunit i společnosti
  • Je to firma, která teprve nedávno prošla obrovskými změnami, se kterými si vůbec neumí poradit. Jsou tu velmi slabé a špatně fungující procesy, je těžké najít správné informace a zajistit, aby se věci děly správně. Navíc i právě kvůli velmi ploché struktuře prakticky neexistuje střední management, takže se spousta věcí řeší extrémně neefektivně - buď velmi obecně shora nebo velmi neorganizovaně zdola. Zároveň je tu velký tlak abychom byly země, které pouze adaptují a nic vlastního moc nevytvářejí a cokoli implementovat trvá neskutečně dlouho, je nesmírně obtížné a často končí ve slepé uličce.

• Moc se mi líbí, že kancelář je pet friendly.
  • Vadí mi příliš otevřený open space, ve kterém někdy není možnost mít klid na práci. Také mám v poslední pocit, že dochází k dalším a dalším restrikcím ze strany vyššího managementu.

• Flexibilní pracovní doba, je možné plánovat volný čas.
  • Nedostatek kvalitních procesů, zaškolení.

• osobni pristup k lidem, duraz na rozvoj, kultura firmy, silne principy
  • nedostatek propojenych system (napr. pro reportovani, planovani pres vice trhu apod.)

• Společnost mně dala možnost profesně růst. Má nadstandardní systém benefitů.
  • častá rotace vyššího managementu postrádám pak odpovědnost k business rozhodnutím

• Tak jako v každé jiné práci, jsou podle mě pro spokojenost nejdůležitější lidé a v Marsu pracuje spousta skvělých lidí, kteří jsou otevření, dokážou zabrat a práci si užít! Zároveň si vážím jedinečné firemní kultury, která je hodně zaměřená na lidi a to nejen na vlastní spolupracovníky, ale také na ostatní (komunity, dodavatelé,...). Máme skvělé benefity, možnosti růstu a rozvoje a také flexibilitu (práce z domova, zkrácený úvazek). A k tomu ještě úžasné produkty ;)
  • Práce je někdy náročná, ať už z pohledu workloadu, tak i vysokých očekávání, která firma od lidí má. V minulých letech prošla velkou změnou (spojení se sesterskou společností a vytvoření regionálního HUBu v Praze), která lidmi a fungováním dost zatřásla a myslím, že ještě máme kus cesty, aby vše fungovalo, tak jak má.

• I enjoy so much to come at work everyday since I am feeling that my work have a purpose and impact. My colleagues are always there for me, they are people to rely on and you can share with them not only the good moments but also challenges. The senior leaders are so approachable demonstrating everyday that we are a family business and we are live & act every day upon our 5 principles.
  • A room for improvement is to have a better work life balance. Its such a dynamic environment with fast pace where you can learn and accelerate your path, however, the workload can be high some periods of time.

• Zajímavé benefity, práce v mezinárodním kolektivu, příjemné prostředí
  • Neznáte všechny kolegy v kanceláři, častá fluktuace zaměstnanců, na vysokých pozicích jsou pouze cizinci

• S kolegy, benefity.
  • plat

• Dobré benefity
  • S chováním některých nadřízených

Jazykem firmy je anglictina. Soucasne ale zamestnava mnoho cizincu. Prostredi je v dnesni dobe jiz velmi multikulturni.

Ve spolecnosti zacina a pracuje mnoho mladych lidi, pro ty vyvolene nabizi spolecnost velke karierni moznosti, profesni rust, praci v zahranici atd. Tykani na pracovisti i s top managementem a caste teambuilding akce jsou samozrejmosti.