Honeywell, spol. s r.o.

Výzkum a vývoj v oblasti technických věd

• Práce v mezinárodním prostředí
  • Řád a pravidla

Příjem studentů na studentské pozice je celkem běžný.

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 010 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

Porovnejte si Honeywell, spol. s r.o. s těmito firmami

• Ve společnosti Honywell, s. r. o. jsem si nejvíce cenil svého hrubého příjmu, který byl na pražské poměry nadprůměrný.
  • Ve společnosti Honeywell nevládne politika rovných příležitostí-jsou zde nadměrně protěžováni cizinci, především na vedoucích pozicích, Češi nemají prakticky možnost se k vedoucí pozici dopracovat. Jako další zásadní problém vidím nemožnost pracovat z domova a pořádání nesmyslně vysokého počtu meetingů, ze kterých nevyjde žádný výstup/výsledek.

• Inovatívne prostredie, veľa super ľudí, závodné kantýny, priestor na pauzu a načerpanie nových síl - fotbálek, biliard, posedenie pri jazierku
  • Menej procesov. Na všetko. Viac ozajstných leadrov, ktorí chcú motivovať svojich zamestnancov, a ktorí vnímajú pozitívna aj negatíva, ktoré prichádzajú od podriadených. Menej sa zameriavať na tabulky a reporty a viac na reálnu efektivitu.

• Výtečná kantýna otevřená celý den. Hromada mladých příjemných lidí. Zajímavá pracovní náplň.
  • Do očí bijící nehomogenita a nekonzistence pracovní zátěže pro jednotlivé zaměstnance, týmy. Pár lidí je úkolováno, že nemají šanci stihnout udělat vše ani za 12 hodin denně bez stížností a neochota najmout další sílu nebo využít nevyužitou. Jiný tým prakticky bez úkolů a jakékoliv pozornosti. Vysoká fluktuace, nepřetržité organizační a personální restrukturalizace, bez smysluplného benefitu. Chaos a nervozita u přetížených týmů.

• Kolektiv.
  • Plánování směn, nařizované přesčasy, kolísání výroby a nařizované dovolené. Nemožnost si něco naplánovat na delší dobu
  • Uplatnění pro starší 50 let

Osazován a montáže zvládne každý, není tu strhující tempo.

Je tu dost pozic pro lidi bez praxe, nebo zkušeností. Manuální osazování.

• Možnost pracovat s lidmi prakticky z celého světa. Podpora cyklistiky. Skvělí kolegové. Zajímavé projekty. Podpora univerzit, diverzity a mnohého dalšího.
  • Zavést sick days a celkově vylepšit benefity. Zrychlit procesy. Neunáhlovat se v rozhodování. Zlepšit komunikaci mezi vyšším managementem a běžnými zaměstnanci. Zavést školku.

• Plat.
  • Slušnost k zaměstnancům.

• Zazemí nadnárodní společnosti, práce s lidmi z celého světa, nadprůměrné ohodnocení vč. příspěvku na penzijní pojištění, možnost významně zvýšit kvalifikaci/znalosti, dobrý kolektiv.
  • Neefektivní struktura společnosti, nedostatek lidí pro určité funkce vede k přetěžování ostatních. Nekompetentní management, který se nestará o své lidi ani o zavedení/zeefektivnění procesů. Často jedinou jejich starostí je hodit vzniklý problém na jiné oddělení. Chybějící dlouhodobá strategie, uvažování v rozsahu roku (občas i kvartálu). Velká fluktuace lidí na všech úrovních. Slabší benefity (zejména chybí sick days, školka)

Výzkum, vývoj

• Kolektiv, na ledascem se lze lidsky dohodnout
  • Spatny system hodnoceni, vedouci ma svazane ruce, nevazi si zkusenych pracovniku
  • Práci bez přesčasů

nechce přesčasy, neproplácí je

• Kolektiv spolupracovníků
  • Byrokracie

Firma vyrábí pro celý svět, takže se používá komunikační jazyk angličtina + lokální jazyk.

• Jistotu a stabilitu

Honeywell je velká korporátní firma s širokým portfoliem výrobků. Takže při problémech s jednou částí sortimentu přesouvá zaměstnance do jiných, podobných odvětví. Snaží se nepropouštět, ale nabízet jiné příležitosti. Navíc část výroby je konzervativní, např. elektronika plynových kotlů - vyrábí se po dobu užívání + 10 let na servis, takže nový výrobek je na trhu 15-20let.

Výzkum, vývoj

• Osobni rozvoj. Moznost karierniho rustu.
  • Prilis byrokracie

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 10

Příjem studentů na studentské pozice je celkem běžný.