AAA Auto (AURES Holdings a.s.)

Obchod s motorovými vozidly

• Možnost kariérního postupu

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 012 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Ničeho. Pro zaměstnance nenabízí žádnou přidanou hodnotu.
  • Pracovní prostředi. Zaměstnavatel nenabízí žádné benefity, tj. např. ani standardní/základní týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, stravenky. Nenabízí zaměstnancům prakticky nic.

• Se mzdou a elánem do business
  • 20 dní dovolené, málo benefitů, arogantní a nesolidní jednání nadřízených a managementu
  • Práci v týmu mladých lidí

Tato firma je vhodná pro mladé lidi bez zkušeností. Všichni ostatní totiž utrpí kulturní i sociální šok. Ať už jde o předpotopní pracovní prostředí, nadřazené a povýšené chování managementu, lži, nátlak či manipulaci.

Firma působí ve více zemích. Je zbytečné je jmenovat, beztak se to stále mění a tu se na nějaký trh vstupuje, aby se za pár let opět odcházelo a tak pořád dokola.

• Vůbec ničeho jsem si nevážil, byla velká chyba nastoupit u takové společnosti. Velmi neférový zaměstnavatel. Nikdy více....
  • Nebudu radit takovému zaměstnavateli. co by měl zlepšit.... myslím, že to ví a změnit to ani nechce...

• Procesy. Analytické sledování trhu, konkurence, historie na denní bázi a okamžitá aplikace na další procesy tvoří trh k prospěchu společnosti.
  • Ve společnosti neexistuje jedna společná tvář společnosti navenek, resp jen taková, jakou utvářejí zákazníci a častěji spíše ti potenciální (jedna paní povídala). Je to způsobeno tím, že jednotlivá oddělení jsou hodnocena za své výsledky což často koliduje s hodnocením společnosti navenek - např. oddělení prodeje vs. oddělení reklamací. Pokud prodejce prodá vadný výrobek (neúmyslně) je oceněn za prodej, když oddělení reklamací reklamaci zamítne, je oceněno za nízké náklady na reklamace. Výsledek je nespokojený zákazník.

• Silna spolecnost, urcita jistota pracovni pozice, moznost karierniho rustu
  • V teto spolecnosti jste pouze polozka v tabulce, ne clovek, zamestnanec ktereho si nekdo vazi Spatne jmeno firmy skrz ktere se pak na vas lidi divaji skrz prsty Nejsou schopni dodrzet dohody a sliby ktere daji

• pružná pracovní doba příjemné prostředí,kolegyně
  • málo dobrých benefitů-dovolená,stravenky

• Mladiství kolektiv, neformální pracovní prostředí
  • nula benefitů, pouze 4 týdny dovolené navíc těžko vybratelné, nejsou zástupy, nikomu se nedá věřit

• pružná pracovní doba
  • chybí více benefitů, např. dovolená navíc

• dobra pracovni atmosfera
  • chybi stravenky a home office

• největší problém vidím v častém střídání zaměstanců na ukor toho i nadřízení k Vám tak přisutupují

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 22

Firma má systém ročního hodnocení a u většiny obchodních a provozních pozic, včetně call centra, i systém navazujících pracovních pozic, takže je možnost kam "růst".

Ve firmě nejsou žádné benefity, pracovní mezilidské vztahy špatné. Lidé bez pracovních zkušeností nemají s čím porovnávat, proto zde alespoň krátkou dobu vydrží. Lidé s již pracovními zkušenostmi z jiných firem zde nevydrží. Myslím, že firma si je toho vědoma, proto dává poměrně slušné platy, proto to bude velký tahák pro lidi po škole.

Mezi jednotlivými týmy ve firmě, bez ohledu na to, zda se jedná o business nebo podpůrné (support) oddělení, je podporován kolegiální a přátelský přístup, všichni zaměstnanci si navzájem tykají, a to i s lidmi na nejvyšších postech firmy. Neformálnost podporuje i styl oblečení casual po celý týden, vyjma klientských schůzek.

Práce vhodná zejména pro mladé, časově flexibilní lidi bez zkušeností. Důmyslný systém zaškolení, pro mně osobně veliká škola obchodu. Firemní kultura naprosto specifická a zcela odlišná od čehokoliv, na co byl člověk dosud zvyklý, např. celofiremni tykání atd. Největší mínusy vidím v časové náročnosti, pokud zaměstnanec pracuje přímo na prodejních pobočkách, dále v nulových benefitech a tlaku na prodej za každou cenu. Nemožnost vzít si volno, dovolená a její čerpání je vždy problém. Častý nezájem o zaměstnance ze strany nadřízených, lhostejnost a vyhoření.