Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba technických plynů

17 hodnocení s 12 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Predevsim kolektivem primo na oddeleni na ktere se dalo vzdy spolehnout. Take, ze u zamestnavatele, temer neexistovala fluktuace zamestnancu coz pusobilo duveryhodne. Velky rozsah novych zkusenosti, ktere se odlisuji od bezne profese a jeste k tomu veliice zajimave. Mala nevyhoda byla ta, ze zamestnavatel mel mlady a cetny pocet managmentu, takze ac bych se snazil jakkoliv moc, tak na postup do vyssich mist jsem mohl zapomenout, pokud bych tedy eventuelne nerelokoval na jinou pobocku a neuchazel se o jine zamereni ve spolecnosti. Ve vysledku az na neshody s mym nadrizenym, ktery nerad slysel jiny nazor pripadne vylepseni, ktere mohly byt firme prinosem, protoze se nenarodily v jeho hlave, tak to firmu celkove hodnotim, tak ze se vzdy chovala slusne bez jakykoliv problemu, ale je nutno podotknout, ze to je individualni, dle toho jak samotny zamestnanec funguje naopak zase vuci svym povinnostem a firme. Muj popis je predevsim za pobocku v Brne.
Avatar

doporučují 4

Ukázat další

Porovnejte si Linde Gas a.s. s těmito firmami

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?