Přidat fotku za firmu

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Správa počítačového vybavení

• Nice office and friendly colleagues
  • Very poor management

• Pro me osobne to nejcennejsi bylo- moci se spolehnout na nadrizene a kolegy, coz je v dnesni dobe opravdu vzacne. Zda je to tak i nyni v CSC (jiz DXC) nedokazu posoudit. Smlouvu jsem ukoncila v roce 2017 z osobnich duvodu a nyni premyslim i o moznosti navratu.
  • Vylepsovat je vzdycky co i v tech 'nejpro' firmach a zamestnanich - idealni kdyz to vychazi ze vzajemne uprimne komunikace vsech zucastnenych stran

• Kdybych neodešla na mateřskou a nepřestěhovala se, zůstala bych ve firmě :-).
  • Je to velká společnost se spousty zaměstnanci, takže vždy se najde nějaký kolega, který se Vám nezamlouvá, ale ten pak stejně většinou odejde. :-) lidi se tu hodně střídají

• Home office, multikulturni prostredi
  • strategicky management, prehlednost

• Vyhovuje mi lokalita a prostredi. Na me pozici mam prace tak akorat, v pripade, ze je toho vice, dostanu k ruce pomoc - muj nadrizeny se zajima, zda nejsem pretizena. Firma ma slusne nastavene benefity.
  • Snizit nastupni pozadavky u nekterych pozic - na jednoduche pozice firma pozaduje vysokoskolsky titul nebo roky zkusenosti v oboru.

• Ve firmě je mladý kolektiv. Dále je zde možnost pomocí rotation programu poznat podrobněji práci kolegů z dalších oddělení. Pomocí volné pracovní doby a 5 týdnům dovolené lze skloubit soukromý i pracovní život. V porovnání s konkurencí nabízí zaměstnavatel průměrné mzdové ohodnocení a spíše podprůměrné benefity.
  • Rozsah benefitů, vyšší plat. Chybí i sick days.

• Spolehlivost, úspěšná firma, stálý příjem.
  • Komunikace napříč korporací vázne. Nikdo pořádně neví, co má kdo na starosti. Nový zaměstnanec je ztracen, málo informován. IT support pro zaměstnance je mizerný. Ve firmě jsou i lidé, kteří nezdraví své podřízené. Na akcích pro zaměstnance se šetří.

• - nebyly zde žádné neplacené přesčasy
  • - lépe popisovat pracovní pozice při pracovních pohovorech (v mém případě se stalo, že mi slíbili pozici kde se mohu naučit mnoho nového a místo toho pozice zahrnovala pouhé kopírování dat mezi excelovými tabulkami) - umožnit přestupy mezi jednotlivými pozicemi/odděleními dříve, než po několika letech - při pohovoru mi bylo slíbeno, že si poměrně rychle mohu udělat 'kolečko' abych se zorientovala v chodu firmy a pak jsem zjistila, že v nejbližším roce a půl nemám šanci se ani podívat do vedlejšího oddělení.

Porovnejte si CSC Computer Sciences s.r.o. s těmito firmami