Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba čerpadel a kompresorů

31 hodnocení s 22 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Ta ironie která panuje ve firmě. Na pohovoru jsou schopni Vás utvrzovat, jak je vše perfektní a všechna oddělení mezi sebou komunikují, no a v realitě je vše opačně, jedni jsou schopni pro svůj prospěch házet špínu na druhé, aby byli z obliga. Jako můj první zaměstnavatel se firma projevuje zvláštně - ochota nalákat nové pracovníky na pro firmu klíčové pozice, jako je třeba CNC operátor, bez kterých tato firma nemůže uskutečňovat svůj výrobní proces, zkušeností mají minimum, ale placeni jsou lépe než jejich starší a podstatně zkušenější soukmenovci (ne, operátor nejsem, jen konstatuji skutečnost). Osobní rozvoj tato firma nabízí, ale pouze pro pozice s VŠ ideálně ekonomického směru či managementu nebo oddělení lidských zdrojů. Pokud jsem příjde člověk plný síly na to, že něco změní, tak je po chvílí zadupán do země ostatními zaměstnanci nebo dokonce vedením, které nepřijímá žádné změny. Okamžitě zjistíte pokud nepracujete v kanceláři na téměř jakékoliv pozici, že jste pro ostatní tzv. erudované lidi čistě jen nikdo koho ani nemusí pozdravit nebo respektovat. Je zde vidět nádherný rozdíl mezi vystudovaným člověkem a vystudovaným člověkem, který má titul skutečně zaslouženě - jeho vystupování je opravdu na úrovni na rozdíl od většiny "titulaků", když je tak musím označit, kteří pobrali titul z Horní-Dolní. Samozřejmě chápu diverzitu firemní hierarchie, bez které by společnost nemohla fungovat. Pracuje tu spousta super lidí, jen je musíte mezi těmi ostatními déle hledat a nenechat se ostatními potopit.
Avatar

Ukázat další

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?