Edwards, s.r.o.

Výroba čerpadel a kompresorů

• Práce v mezinárodním prostředí

Skvělá firma s vynikajícími produkty, která se chová férově ke svým zaměstnancům, respektuje jejich názory, otevřeně komunikuje…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 150 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Firma se zajímavým výrobním programem, příjemnou firemní kulturou a spoustou fajn lidí. Pravidelné navyšování mezd, široké portfolio benefitů.
  • Odstranit korporátní chaotičnost - přemíra globálních projektů, které nikam nevedou a jen přidávají práci. Zredukovat počet systémů, ve kterých je třeba pracovat.

• Skvělá firma s vynikajícími produkty, která se chová férově ke svým zaměstnancům, respektuje jejich názory, otevřeně komunikuje a nabízí velké množství možností pro kariérní růst. Prostě fajn lidi, co tvoří fajn pracovní prostředí.
  • Edwards je velmi komplexní firma, v které je někdy složité se vyznat. Velké množství informací a procesů, které by se daly zjednodušit. Ne každý to pobere, ale kdo to dokáže, je za hvězdu a nikdy se už nikde neztratí.

• Nejvíce si vážím možnosti kariérního růstu a pravidelného zvyšování mezd. Firma se o své zaměstnance opravdu stará a dělá pro ně hodně navíc, než je zvykem jinde ve výrobní společnosti.
  • Chtělo by to více zasedacích místností pro meetingy :) jinak jsem velice spokojený zaměstnanec.

• Kratší pracovní doba Zajímavé benefity i prémie Jasně definované pracovní povinnosti
  • Příjemné pracovní prostředí

Klidná atmosféra, fajn kolegové. Například zdravotní balíčky na podzim v rámci prevence zdarma.

• Řád a pravidla

Převážně je jasně stanoveno kdo je zodpovědný za kterou část práce.

Nákup

• Ta ironie která panuje ve firmě. Na pohovoru jsou schopni Vás utvrzovat, jak je vše perfektní a všechna oddělení mezi sebou komunikují, no a v realitě je vše opačně, jedni jsou schopni pro svůj prospěch házet špínu na druhé, aby byli z obliga. Jako můj první zaměstnavatel se firma projevuje zvláštně - ochota nalákat nové pracovníky na pro firmu klíčové pozice, jako je třeba CNC operátor, bez kterých tato firma nemůže uskutečňovat svůj výrobní proces, zkušeností mají minimum, ale placeni jsou lépe než jejich starší a podstatně zkušenější soukmenovci (ne, operátor nejsem, jen konstatuji skutečnost). Osobní rozvoj tato firma nabízí, ale pouze pro pozice s VŠ ideálně ekonomického směru či managementu nebo oddělení lidských zdrojů. Pokud jsem příjde člověk plný síly na to, že něco změní, tak je po chvílí zadupán do země ostatními zaměstnanci nebo dokonce vedením, které nepřijímá žádné změny. Okamžitě zjistíte pokud nepracujete v kanceláři na téměř jakékoliv pozici, že jste pro ostatní tzv. erudované lidi čistě jen nikdo koho ani nemusí pozdravit nebo respektovat. Je zde vidět nádherný rozdíl mezi vystudovaným člověkem a vystudovaným člověkem, který má titul skutečně zaslouženě - jeho vystupování je opravdu na úrovni na rozdíl od většiny "titulaků", když je tak musím označit, kteří pobrali titul z Horní-Dolní. Samozřejmě chápu diverzitu firemní hierarchie, bez které by společnost nemohla fungovat. Pracuje tu spousta super lidí, jen je musíte mezi těmi ostatními déle hledat a nenechat se ostatními potopit.
  • Minimalizovat počet zaměstnanců nutných pro chod společnosti a tím zlepšit jejich kvalitativní úroveň i celkově úroveň firmy. Mít jednoho člověka pro objednání tužek a druhého pro objednání papíru mi nepřijde jako správná volba.

• Velice solidní zaměstnavatel, zajímavé benefity. Možnost profesního růstu. Skvělí kolegové, schopný managament. Zajímavé prudkty. Velice příjemné zázemí a krásné výrobní prostory.
  • Nelze navrhovat změny, ty by byli subjektivní. Obecně firmu funguje dobře snad jen ať se toho moc nemění.

Kvalita, kontrola kvality

• Má zajímavé výhody jako prémie a každý se může naučit něco nového ať už programy na PC nebo ovládání techniky VZV.
  • Vylepšovat se dá vždy všechno. Systém zaskladnovani , vyskladnovani lze zrychlit vhodnější technikou. Jako jazda firma se potýká Edwards s nedostatkem místa pro nové zboží atd.

• Férové chování. Šikovní jedinci se zde neztratí. Výborné benefity a dobré ohodnocení, když víte, jak na to. Možnost vycestování do zahraničí. Stačí už jen chytit příležitost za pačesy, umět se prosadit a brzy příjde jak kariérní postup, tak větší mzda
  • Komunikace mezi jednotlivými útvary je kostrbatá. Velké množství nových zaměstnanců a tím i menší kvalita. Velké množství zdrojů, kde najít nějaké informace, tudíž je to nepřehledné.

Kvalita, kontrola kvality

• Férový a osobní přístup k zaměstnancům.Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů
  • Vylepšit procesy-spolupráce napříč odděleními.

Výzkum, vývoj

• Benefity, bezpečné pracovní prostředí.
  • Nesystematyčnost procesů.

Výzkum, vývoj