V Lamarku panuje přátelská atmosféra, firemní kultura je na vysoké úrovni, kolegové jsou skvělí a moderní pracovní prostředí jen umocňuje pozitivní dojem. Výše platu je navíc motivující.
Firma potýká s nekompetentností vedení a některých manažerů, nedostatkem týmové spolupráce na projektech a chybí možnosti rozvoje a kariérního růstu. Vedení nedává důvěru, což někteří kolegové využívají k tomu, aby se schovávali.
Skvělá parta. Jsou zde loajální lidé a já se s nimi cítím moc příjemně.
20 dní dovolené, žádný sick day a home office
Rozmanitou práci
Díky velikosti společnosti LAMARK se zdejší zaměstnanci dostanou k široké paletě úkolů. Tím se zvyšuje jejich kvalifikace a tím i hodnota na trhu práce.
Náročné úkoly
Zaměstnanci se zde často setkávají s tím, že musí řešit situace, se kterými se doposud nesetkali. Je to pro ně výzva jejíž zdoláním si mohou zvýšit svou úroveň pracovních kompetencí.
Relativně moderní pracovní zázemí, dobrá komunikace s kolegy, vzájemná podpora a profesionalita mnohých zaměstnanců. Mnohé vztahy vybudované na půdě firmy přetrvaly i po jejím opuštění.
Egoismus a pocit neomylnosti konečného příjemce prospěchu firmy je silně demotivujícím faktorem pro ty, co jsou zvyklí na férové jednání a vzájemnou důvěru. Manažerům je dána odpovědnost, chybí však jakékoliv pravomoci. V době, kdy firma rostla, byly nabíráni noví zaměstnanci (nejen z řad managementu) s tím, že je třeba jednotlivé oblasti firmy profesionalizovat. Tito lidé přišli se zkušenostmi ze zahraničních firem, avšak nebyla vůle akceptovat jejich názory, které byly často v rozporu s velmi omezeným pohledem řidiče Lamborghini. Postupným odstavováním zkušených zaměstnanců s vlastním názorem a rovnými zády se firma dostala do situace, kdy ztrácí pozici na trhu a dobré jméno, které si vybudovala v minulosti. Žel aktuální stav, ve kterém se firma nachází, je odstrašujícím příkladem toho, kam až lze spadnout, pokud férovost, profesionalita a lidské ego válcuje chuť dělat dobře svou práci a nabízet zákazníkům kvalitní produkt a takový servis, aby zákazníci měli chuť se vracet.
Práci bez přesčasů
Práce je sice víc než dost, na druhou stranu firemní kultura je standardně nastavena na pevnou pracovní dobu, což je výhoda pro toho, kdo potřebuje svůj čas mít dobře naplánovaný a nevyhovují mu časté změny.
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
Vzhledem k místu podnikání (Nový Bydžov) je firma ráda za každého zaměstnance, který je ochoten ve firmě pracovat. Přeci jen v okolí existují atraktivnější zaměstnavatelé a do HK nebo Jičína to není daleko. Firma si toho je vědoma a především na dělnických pozicích nejsou nároky vysoké.
Micromanagement a chaos. Nikdo neměl důvěru. Každý se bál o místo a promluvit o problémech, aby mu to neublížilo. Velká fluktuace a neúcta k zaměstnancům. Záliba dávat výpovědi v poslední den zkušební doby bez předchozích náznaků.
Nejvíce mě baví, že s některými kolegy dokážeme dobře komunikovat a spolupracovat, a tím i posouvat firmu dál. Že v naší firmě jsou otevřené dveře přínosným a konstruktivním nápadům, které jsou i zároveň případně ohodnoceny. A že naše společnost nestagnuje, ale snaží se aktivně se rozvíjet.
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se