MEMOS Software s.r.o.

• Pružná pracovní doba

Menší firma bez složitých procedur a formalit Prostor k seberealizaci Důvěra nadřízených, možnost vlastního rozvržení času Uzavřené…

• Menší firma bez složitých procedur a formalit Prostor k seberealizaci Důvěra nadřízených, možnost vlastního rozvržení času Uzavřené kanceláře
  • Zlepšit interní komunikaci - od celkového přehledu stavu firmy, přes informování o probíhajících projektech, až po například interní miniškolení o možnostech nových technologií atd. Možná by jako benefit neuškodil určitý budget na osobní odborný rozvoj

• Flexibilita a svoboda v práci. Díky tomu je práce motivující a hodí se hlavně pro lidi, kteří rádi přemýšlejí a tvoří samostatně, než jen vykonávají příkazy. Neformální atmosféra i férové ohodnocení. Celkově jsem spokojený a vyhovuje mi i příjemná lokalita. Není to žádný open space uprostřed office centra.
  • Občas zaspíme v interní komunikaci a člověk se dozvídá věci spíš na chodbě než oficiální cestou. Také by se hodilo více prostoru v kancelářích. To se má teď zlepšit rozšířením kapacity a přestěhováním dceřiné firmy v lednu 2020.

před více než 1 týdnem

• Dobrý šéf a vždy existuje cesta k dohodě. Mladý team programátorů co mají otevřenou hlavu. Firemní kultura je otevřená, uvolněná, motivovaná a přesto soustředěná. S každým projektem je možné jít o krok dál v technologiích a naučit se něco. Vždy se najde projekt, kde právě Vy jste ten/ta důležitý/á. Projekty mají úroveň, žádné upravování eshopu s bačkorama. Necítíte se jako v "kafemlejnku".
  • MEMOS stále roste, takže tu a tam nám chybějí kolegové ať už na programování, tak i na projektování. Přesto nejsme tak obrovský tým, že bychom zvládly obejmout všechny trendy technologie dneška. Zvládáme jich hodně, ale na některé si musíme počkat. Jako Softwarehouse bychom měli se více snažit o vývoj software s troškou toho hardwaru...

• * možnost naučit se a v práci využít to, čemu se každý chce věnovat nebo v té oblasti růst, * možnost sdílení znalostí a dovesností napříč firmou * neformální prostředí

• * zavést reálně funkci Business Analytika; * nepracovat stylem: všichni dělají všechno, nýbrž zavést specializaci; * delší a složitější projekty řešit v týmu; * zavést pravidelné pracovní porady, cca 1x týdně; vedení: info o probíhajících a plánovaných projektech, zaměstnanci: pár slov o svých projektech, aktuální stav, obtíže, úspěchy * zavést zaměstnanecké benefity běžné v jiných IT firmách (5-týdenní dovolená, stravenky, příspěvek na penz. pojištění, apod.)

• Pohodové a klidné prostředí při práci.
  • Vybudovat místo, kde si člověk může trochu zacvičit, protáhnout ev. zahrát šipky, fotbálek..

• Rodinné atmosféry v kanceláři

• Monitory