Brose CZ spol. s r.o.

Výroba dílů a příslušenství pro motorová vozidla

• Práce v mezinárodním prostředí
  • Řád a pravidla

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Technologicka vyspelost. Ochota investovat. Prozakaznicka orientace.
  • Firma neumi ocenit schopne lidi a vazi si pouze tech loajalnich. Budete-li sefovi nosit svacinu, nemusite nic umet, nebudete-li nosit sefovi svacinu, muzete klidne postavit fuzni reaktor a bude to malo.

Kvalita, kontrola kvality

• Pravidelnost mesicni vyplaty, 13. plat rozdelený na dve části, moznost karierniho rustu a moznost vzdelavat se, firemní kantýna, kratsi pracovni doba 7,5 hodiny, stabilni zamestnavatel, neocekavejte zadne velke zazraky.
  • Na vsechno je nejaky brose standard. Slibene benefity jsou ve vysledku odlisne. Firma uprednostnuje nemčinu před angličtinou. Malá možnost mezinárodní spolupráce. Firma se nechová pěkně k zaměstnancům, kteří se rozhodnou odejít z firmy. Firma se chová ke všem zamětnancům rovnostářsky z pohledu odměňování. Když odměny, tak všichni dostanou stejně, což není motivující se jakkoliv více snažit. Občas nepříjemná atmosféra mezi zaměstnanci. Přiliš moc pravidel a systém vzájemného bonzování při jakémkoliv proušení pravidel. Malá svoboda v práci a velká nedůvěra ze stran vyššího managementu. Neochota investovat. V ČR zastaralé technologie, které se už nehodily v Německu. Neochota změnit cokoliv ve stávajícím systému fungování. Nezajímavé benefity. Firma není leaderem v oboru, pouze dotahuje ostatní, kteří jsou progresivnější a ochotní riskovat. Upřednostňování německých závodů.

• Ničeho, nebyl jsem pohodlný pokud jsem řekl názor
  • Vedení

Výzkum, vývoj

• Už s ničím
  • Kdysi firma do které se dostal má lo kdo, nyni firma, která jde pomalu ale jiste ke dnu Nefunguje tady nic. Spousta lidí na pozicích, na která nemají vzdělání. Spousta zavedených nesmyslů se kterými nikdo neumí pracovat. Navenek se firma tváří světově, rodinně a týmově, uvnitř je to ale jedná velká lež

• Mzdove a premiove podminky
  • - Firma nema ochotu investovat do novych technologii a vyvoje,vcetne rozvoje stavajicich dlouholetych a zkusenych zamestancu a radeji najima stale nove zcela nezkusene - Neferove chovani managementu,nerovnopravne ohodnoceni svych podrizenych,zcela neadekvatni hodnoceni odvedene prace a snahy neco zlepsit,nulovy zajem o denni napln prace zamestnance. - HR oddeleni setri firme penize propoustenim prip. dobrovolnym odchodem zkusenych zamestnancu,neferove jednani pri vypovedi.
  • Možnost kariérního postupu

prostredi jako delane pro budouci manazery

• Řád a pravidla

brose standarty urcuji vse ochota prijmout inovativni napady vetsinou na tomto pada cena rozhoduje vse coz brzdi potencialni vyvoj a konkurenceschopnost

• Nejvice si cenim toho, ze si ceni svych zamestnancu. Stale se snazi odmenovat a motivovat. Je zde moznost povysit i z tech nejnizsich urovni.
  • Zlepsila bych hlavne oblast planovani. Firme casto utikaji penize jen kvuli neschopnym lidem v nekterych kancelarich. Dale se mi nelibi rozhodovani "podle tabulek". Mozna by bylo dobre, kdyby se ti z vyssich mist prisli nejdriv poradne podivat, nez rozhodnou o necem, cemu nerozumi.

• Nejvíce jsem si cenil platu práce byla velmi náročná ale rázně ohodnocená, pokud vám stojí za to ze sebe každý den vydat 120% výkonu za slušný plat běžte do toho
  • nároky na výkon zaměstance jsou extrémní,každodenní umělě vyvolaný stres že se nestíhá norma zaměstnavatel hledá odpovědi u obyčejných dělníků kteří práci vykonávají každý den a je nereálné zvýšit výkon

• Nic
  • Lepsi odboty( ty co tam jsou nefunguji), zvyseni platu,

• Benefity
  • Velká politika

• Velka firma s moznosti profesniho rustu (skoleni atd.), docela dobrym kloektivem (pres 3,5 tisice zamestnancu u nas, takze i vyjimky se najdou, bohuzel prave na vyssich pozicich) a celkove slusnymi platovymi podminkami, i kdyz od lidi z vyroby (operatori, serizovaci) zni jine nazory. Ja osobne spokojeny jsem.
  • Komunikace mezi jednotlivymi vyrobnimi tymy a lepsi podpora managementu.

Kvalita, kontrola kvality

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 14