Sberbank CZ, a.s.

Bankovnictví
přátelský kolektiv kvalitní zázemí pružná pracovní doba
přátelský kolektiv kvalitní zázemí pružná pracovní doba

• Příjemné pracovní prostředí

• pružná pracovní doba, možnost samostatně se rozhodovat, perfektní šéf, home office, sama si řídím svou činnost
  • aktuálně chybí jasná strategie a směřování firmy, někteří členové představenstva nestojí za svými lidmi a nejsou dle mého názoru přínosem ve srovnání s minulým vedením

• než koupili banku rusové, byla to Volksbank Rakousko. Skvělé vedení, téměř rodinná firma. Po prodeji - další patra, nemožnost komunikace s nadřízenými, každý si hleděl svého "koryta" a snažil se hrabat pouze na svém písečku. Neochota vyslechnout podřízeného, jednání se zamstnanci - stal ses nepohodlným - včera byl tvůj poslední den v bance. Odevzdej všechny prostředky a klíče a vypadni!
  • Moje nadřízená - neschopná řešit problémy, neochota jednat z očí do očí.

• Velmi dobrý přístup nadřízeného. Možnost volby směn. Benefity - ať už bankovní produkty nebo výhodný tarif pro celou rodinu. Možnost školení/sebevzdělávání. Neformální atmosféra na oddělení. Mladý kolektiv. Volné víkendy a svátky.
  • Odvedená práce na 150 % a za to plat bez variabliky kvůli nepmožnosti plnění kritérií. Málo lidí. Obrovská fluktuace. Nemotivovaní nováčci - vidí tým, který nestíhá, nedokáže splnit základní kritéria pro variabilku z důvodu nedostatku členů a vedení stejně zakáže vypsat pozice, i když bylo v minulosti 2x více zaměstnanců na této pozici. Dlouhá doba zaškolení nováčků a nekvalitní/neprofesionální úvodní (základní) školení.

• Mala firma - snazsi rozhodovani. Pratelske vztahy. Krasne pracovni prostredi.
  • Castym zasahovanim akcionare do chodu spolecnosti, bez ohledu na lokalni podminky

• příjemný kolektiv a možnost skloubit pracovní i soukromý život. Zajímavá náplň práce.
  • Nečitelnost strategie a směřování banky. Zdlouhavé procesy a lokálně mále schvalovací kompetence.

• - velmi flexibilní pracovní doba, není problém skloubit práci s koníčky a osobním životem - zajímavý systém benefitů, týden dovolené a týden osobního volna navíc, velmi příjemné firemní akce - možnost uplatnění absolventů - otevřený a lidský přístup nadřízených
  • - současná atmosféra, kdy většina zaměstnanců je pod tlakem a nespokojení - po vlně propouštění zůstalo na mnoha odděleních méně lidí a více práce, což vede ještě k většímu tlaku - poměrně nejasná strategie - špatná komunikace změn ve směnu od managementu k zaměstnancům

Právo

• Pracovná náplň. Po povýšení ma práca nadmieru baví. 30 dní volna je tiež super a možnosť prakticky na všetkom sa dá dohodnúť, je super. Voľná pracovná doba tiež :)
  • Najviac som nespokojná s neefektiviou práce. Veľa vecí by dnes už zvládol jednoduchý script na PC.

• Kolegove v tymu se kterymi pracuji
  • Platy. Velmi nizke ohodnoceni za praci.

• příjemné pracovní prostředí s možností vlastní iniciativou ovlivnit dění a dosáhnout konkrétních změn, banka není zkamenělým korporátem, ale je flexibilní a "lidská", moje práce je oceňována

tento týden

• Zajimavé benefity, naučila jsem se něco uřitečného.

před více jak 1 týdnem

Rozmanitou práci