Salsita, s.r.o.

Programování

• Příjemné pracovní prostředí
  • Rozmanitá práce

• Upřímnost, otevřenost nápadům a názorům všech lidí ve firmě, pečlivost, racionalita.
  • Visibilita a předvídatelnost v projektech, lepší plánování práce.

• Zajímavá, stále se měnící práce na různých projektech Možnost používat jakékoliv nástroje chci Žádná korporátní omezení Opravdu přátelská atmosféra (tohle není jen fráze :)) Originální benefity Spousta společných akcí - sport, večeře pivo :) Organizované, ale i spontánní
  • Občas nám holky v kuchyňce nakrájí kiwi na takový kostičky, a to se pak špatně jí. Lepší jsou kolečka :) Jinak nevím
  • Práci v mezinárodním prostředí

Složení týmu je tak půl napůl - Češi - cizinci (Anglie, USA, Francie, Rusko, Slovensko, Ostrava :D ) Projekty děláme téměř výhradně pro zahraniční klienty, nejčastěji EU a USA. Mezi benefity jsou lekce angličtiny, němčiny, podle zájmu taky španělština, francouzština a ruština. Plus čeština pro cizince. Každý týden máme "Českou středu" kdy by měli všichni cizinci komunikovat s domorodci česky. To bývá docela sranda ...

• V Salsitě je tým skvělých lidí, netradiční a nadstandardní škála benefitů a obrovská flexibilita.
  • Nemám co vytknout.

• Hlavní je lidskost. Všechno se dá domluvit, žádné škatulky. Ve firmě je pohoda. Kvalitní tým lidí, se kterými se dobře spolupracuje.
  • Není co, otevřená atmosféra mi umožňuje vše duležité probrat na review.

• otevrenost, "flat" struktura bez zbytecnych manazerskych vrstev, pratelske prostredi, kvalitni lidi od kterych se da ucit/inspirovat, originalni benefity
  • mne osobne nic nevadi, firemni kultura mi vyhovuje, ale mozna neni uplne pro lidi kteri potrebuji mit svoji praci/postup/projekty presne nalinkovane

• Ve firmě pracují velmi chytří a zároveň komunikativní lidi - to je naprosto hustokrutopřísná kombinace. Zpětná vazba se bere opravdu vážně a firma se díky tomu neustále lehce přizpůsobuje a zlepšuje. Meetingy probíhají obvykle v angličtině, stejně jako komunikace s převážně zahraničními klienty. Angličtinu pak člověk nemá šanci zapomenout:)

Rozmanitou práci

Netradiční benefity