MAFRA, a.s.

Vydávání novin

• Pružná pracovní doba
  • Rozmanitá práce

Kolektiv zaměstnanců, nic víc.

• Kolektiv zaměstnanců, nic víc.
  • Platy, nestandardní směny na úkor soukromého života, arogance vedení vůči podřízeným

• Nikdo nehlídá každý váš krok, vlastní organizace pracovní náplně.
  • Tato společnost a její vedení si ani trochu neváží kvalitních pracovníků, kteří svědomitě vykonávají svou práci i nad rámec jejího rozsahu. Pravidlem je přidělit zaměstnanci práci za několik jiných kolegů, ale ochotu slušně ho ohodnotit a ocenit jeho snažení tu bohužel nehledejte. Mít vše písemně podloženo a být vždy ve střehu se zde určitě vyplatí.

• seberealizace, obor byl muj sen a prace me bavi, jsem si sama zodpovedna za svou praci, nikdo me nehlida, mam plnou duveru
  • financni ohodneceni, mnozstvi prace je neumerne platu, pracovni nasazeni, hodiny ktere v praci travite, ohromne prescasy neproplacene (ve smlouvach ukotveno, ze prescasy jsou v ramci platu) malo casu na soukromy zivot, prace v podstate na piskunuti ve dne v noci. pro firmu je priorita zisk, zamestnanci firmu nezajimaji. malo zamestnancu, uspory na lidech, takze chodite do prace i nemocni, protoze za vas nemaji zaskok. spolehaji se na solidaritu zamestnance a vyuzivaji toho a cloveka vystavuji bohuzel.

• flexibilní pracovní doba stravenky kolektiv
  • Mizerné benefity, úspory na řadových zaměstnancích, žádná šance na jakoukoliv odměnu či poděkování za práci navíc. Prostě nezájem ze strany vedení. Kvalitních zaměstnanců si firma neváží, přidává jim nepřiměřeně práce i na úkor kvality a je jim to jedno. Zastaralé počítače a telefony, zaměstancům se mění, až když to staré už opravdu nejde nijak opravit (platí pro řadové zamětnance, managemnet má samozřejmě to nejlepší)

• Ač mne to mrzí, tak nevím o ničem.
  • Nejsem spokojen s arogantním přístupem nadřízených, s financemi a pracovní dobou.

Protože tiskárna Mafra jedná se zaměstnanci špatně, ti odcházejí, tak ji chybí zaměstnanci.

• Uplatnění pro starší 50 let

Tiskárně Mafra kvůli pochybnému a arogantnímu přístupu chybí zaměstnanci.

• Komunikace a dobrá spolupráce v oblasti nejbližších spolupracovníků. Dobré technické zázemí.
  • Klientelismus v managerských pozicích. Bohužel je nadřazený odbornosti.

• Svou práci mohu vykonávat bez neustálého dozoru zaměstnavatele. Možnost časové organizace práce, bez nutnosti přísného dodržování pracovní doby.
  • Pracovní prostředí je bohužel demotivující, odpočinkové zóny jsou spíše skladištěm starého nábytku, zaměstnanci jsou převážně obklopeni starými tiskovinami a pozůstatky po bývalých zaměstnancích, toalety na úrovni veřejných WC. Nadřízení bez zájmu jakýchkoliv změn, či podpory iniciativy svých podřízených. Absolutní nevyužití potenciálu svých zaměstnanců.

před více jak 2 týdny

• oceňuji vlastní trpělivost setrvat v této společnosti plné zákeřných, intrikářských a bezpáteřních nadřízených, kteří mají pouze jeden zájem. a to ten nepřijít o své příjmy. O kvalitu materiálu či zaměstnanců, (kteří raději odešli ) jim nejde ani trochu, což je u mediální skupiny smutné.

• Možnost v rámci pracovní doby plánovat svůj čas
  • Omezená komunikace. Nefungující management Žalostné benefity

• Každý den je možnost naučit se něco nového v technologicky dynamickém prostředí. Možnost ovlivnit chod velkého publishera.
  • I v MAFRA platí klasické neduhy velké firmy, i když administrativních úkonů se postupně zbavuje nebo je eliminuje na nejnižší možnou hladinu.

Rozmanitou práci