Velice si vážím individuálního přístupu k jednotlivci. Vždy, když jsem potřebovala pomoci, jak v pracovní rovině, tak i v soukromé, byli tam - pomohli, podrželi. Z celého týmu, který čítá desítky lektorů a několik zaměstnanců, nemám žádnou špatnou zkušenost. Zní to až snově, ale to je má zkušenost :)
Benefity jsou dle dohody, např.: možnost navštěvování jakéhokoliv kurzu, děti v kroužcích, oslavy v rámci organizace a další. Bohužel, psy tam nesmí, ale to se dá pochopit s ohledem náplně Pexesa, z.s.
Za celou dobu spolupráce od roku 2012, jsem se naučila veliké spoustě věcí. Od komunikace s cílem nalezení kompromisu v rovině respektovat a být respektován, přes realizace eventů pro více jak 500 lidí bez předchozích zkušeností, až po vedení malého týmu lidí.
Jsem vděčná, že mohu být součástí, tak skvělého týmu lidí, co táhnou za jeden provaz.!!
Vylepšovat se dá vždy něco.. Uvítala bych možná o pár mužů v týmu více :)
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
U této firmy máme ještě 1 komentář, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že jej opravdu psal zaměstnanec. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?