cover photo
Vývoj softwaru

Toto nové hodnocení neobsahuje žádný komentář. Pouze jsme je započítali mezi číselná hodnocení firmy.

Neformální pracovní atmosféra v IRESOFTU znamená, že si nikdo na nic nehraje. Tím, že sdílíme obdobné hodnoty, víme, kde jsou hranice, aby spolupráce byla příjemná a efektivní. Máme flexi-time, takže si pracujeme, kdy nám to vyhovuje a jsme nejvýkonnější, ale na druhé straně víme, že na dohodnuté schůzky musíme být dochvilní. Práci si rozvrhujeme dle vlastního uvážení, ale plníme dohodnuté termíny. Do práce chodíme v oblečení dle své aktuální nálady, žádné košile, nebo kravaty, ale víme, kde je ta správná hranice vkusu a taky že na schůzky se v tilku nechodí. Pracujeme často z Home Office, ale dlouho to doma nevydržíme a těšíme se zpět do kanceláře. Firemní struktura je v takzvaných kruzích, na hony vzdálená od korporátní struktury a zvycích. Máme tu hernu s fotbálkém, pingpongem a posilovnou, který si můžeme kdykoliv zahrát, ale každý musí v sobě unést odpovědnost mít své úkoly v termínu hotovy. Firma o nás skvěle pečuje, máme tu kuchyňku, kde si zdarma můžeme vařit čaje, kávu, dát si ovocné šťávy, jednou týdně tu máme skvělé snídaně - třeba vánočku s máslem a kakaem. Stačí? To ale není všechno, firemní kulturu v IRESOFTu prostě musíš zažít! #2000hodin

Práci, co dává hlubší smysl

Snažíme se usnadnit práci těm, kteří májí natolik dobrá srdce, že pomáhají lidem přímo v první linii.

Panuje tu uvolněná atmosféra, nešetří se úsměvem a každý rád pomůže.

Vše záleží na domluvě s kolegy a team leadery, všichni pracují na svou zodpovědnost. Když člověk plní svoje povinnosti a má potřebnou práci hotovou v termínech, aby neohrozil návaznou práci celého týmu, pak úplně tak nezáleží na tom, jestli práci udělá v 8 ráno v kanceláři, nebo v 8 večer doma. Pracujeme jak nám to nejvíc vyhovuje - v kanceláři i na home officu. I tady ale platí pravidla - na schůzky se všichni dostavujeme, a včas. A pokud je potřeba řešit něco osobně, očekává se, že všichni dorazí.

Volnost a samostatnost