cover photo
Vývoj softwaru

• Oceňuji neustále úžasnou náladu a atmosféru, skvělé kolegy a dobroty v kuchyni :)

• Super team!

• Ve firmě je skvělá neformální atmosféra, podobnou jsem nikde jinde nezažila. Lidi jsou týmoví, snaží se pomáhat si navzájem, nikdo nikomu neháže klacky pod nohy, vždycky se na všem nakonec nějak domluvíme. Všichni nováčci jsou velmi rychle začleněni do týmů, od prvního dne jsem měla maximální podporu, kolegové a kolegyně mě automaticky vzali mezi sebe. Tolik inteligentních, pracovitých, zodpovědných a laskavých lidí jsem pohromadě dlouho neviděla. Navíc mám super lidi v týmu a skvělého šéfa, který nikomu nedává najevo, že je šéf. Obecně spolu lidi jednají jako rovnocenní partneři, nikdo nikomu nic nediktuje, sdílí se zkušenosti i názory.
  • Nikde to není dokonalé na 100 %. Práce jde ve vlnách, občas je toho až moc. Když běží víc projektů najednou, komunikace mezi projektovými týmy někdy trochu vázne. To je všechno ale podle mě normální, jsme lidi a děláme chyby. Cením si hlavně snahy to všechno společně vyřešit a z chyb se poučit. Když jej problém v komunikaci, lidi jsou schopní si to narovinu vyříkat.
  • Pružnou pracovní dobu

Vše záleží na domluvě s kolegy a team leadery, všichni pracují na svou zodpovědnost. Když člověk plní svoje povinnosti a má potřebnou práci hotovou v termínech, aby neohrozil návaznou práci celého týmu, pak úplně tak nezáleží na tom, jestli práci udělá v 8 ráno v kanceláři, nebo v 8 večer doma. Pracujeme jak nám to nejvíc vyhovuje - v kanceláři i na home officu. I tady ale platí pravidla - na schůzky se všichni dostavujeme, a včas. A pokud je potřeba řešit něco osobně, očekává se, že všichni dorazí.

• Možnost Home Office kdykoli se domluvím se šéfem. Do práce beru v případě nutnosti i pejska. Kolegové mě o pomoc vždy slušně poprosí a pak mi poděkují. Zpětnou vazbu dostávám okamžitě - pozitivní i negativní.

• - nikdo nikoho nehodnotí - slib, zde opravdu něco znamená - podpora rozvoje zaměstnanců - chyby jsou zde krůčky ke zlepšení - skvělá parta lidí
  • - na mé pozici bych si přál vyšší mzdu, jinak nemám co vytknout
  • Práci, co dává hlubší smysl

Snažíme se usnadnit práci těm, kteří májí natolik dobrá srdce, že pomáhají lidem přímo v první linii.

• Příjemné pracovní prostředí

Panuje tu uvolněná atmosféra, nešetří se úsměvem a každý rád pomůže.

• Nejvíce jsem spokojen s neformálním pracovním prostředím, fungující organizační strukturou, která je opravdu hodně vzdálená korporátnímu uspořádání, s kolegy, kteří sdílí obdobné hodnoty a je tu díky tomu skvělá pracovní atmosféra, a hlavně s vedením společnosti, od kterých se všechny tyto skvělé věci odvíjí.
  • Rosteme a jsme už v několika křídlech budovy. Bylo by o hodně lepší, kdybychom byli všichni dohromady v jedné ucelené části budovy a všichni ráno procházeli kolem naší recepce, ve které se stále na nás usmívá jedna z našich kolegyň.
  • Neformální pracovní atmosféru

Neformální pracovní atmosféra v IRESOFTU znamená, že si nikdo na nic nehraje. Tím, že sdílíme obdobné hodnoty, víme, kde jsou hranice, aby spolupráce byla příjemná a efektivní. Máme flexi-time, takže si pracujeme, kdy nám to vyhovuje a jsme nejvýkonnější, ale na druhé straně víme, že na dohodnuté schůzky musíme být dochvilní. Práci si rozvrhujeme dle vlastního uvážení, ale plníme dohodnuté termíny. Do práce chodíme v oblečení dle své aktuální nálady, žádné košile, nebo kravaty, ale víme, kde je ta správná hranice vkusu a taky že na schůzky se v tilku nechodí. Pracujeme často z Home Office, ale dlouho to doma nevydržíme a těšíme se zpět do kanceláře. Firemní struktura je v takzvaných kruzích, na hony vzdálená od korporátní struktury a zvycích. Máme tu hernu s fotbálkém, pingpongem a posilovnou, který si můžeme kdykoliv zahrát, ale každý musí v sobě unést odpovědnost mít své úkoly v termínu hotovy. Firma o nás skvěle pečuje, máme tu kuchyňku, kde si zdarma můžeme vařit čaje, kávu, dát si ovocné šťávy, jednou týdně tu máme skvělé snídaně - třeba vánočku s máslem a kakaem. Stačí? To ale není všechno, firemní kulturu v IRESOFTu prostě musíš zažít! #2000hodin

• Styl firmy, firemní kultura a společné hodnoty Spolupráce s kolegy, jejich ochota a spolehlivost Online spolupráce v týmech i skrz týmy a díky tomu bezproblémové fungování na homeoffice

• Jedná se o velmi zajímavou práci, kolegové jsou přátelští a vždy se vším pomůžou. Firemní benefity jsou nadstandardní.

• Férový a lidský přístup, který je postavený na důvěře a selském rozumu.
  • Někteří kolegové si neváží toho co firma nabízí za pracovní prostředí a vnímají to jako samozřejmost :).

• Skvělé benefity, tým, prostředí a práce do dává smysl
  • Nic! :)