AutoESA a.s.

Obchod s motorovými vozidly

• Možnost kariérního postupu

Pouze platové ohodnocení, ale to si člověk na této pozici ovlivňuje sám.

• Pouze platové ohodnocení, ale to si člověk na této pozici ovlivňuje sám.
  • Toho by bylo spoustu. Z mého pohledu je celá tato firma amatérismus na entou. Na centrále stovky lidí, ,.důležitých manažerů", kteří nemají ani ponětí o tom, co se děje na pobočkách. Zázemí, jednáni se zaměstnanci, neproplaceni prescasu, sliby, které se neplní a neschopnost dodržet závazky. Přestože finanční ohodnocení je relativně atraktivní, tak to za praci v Auto Esa opravdu nestojí.
    Odpověď zaměstnavatele:
    Společnost Auto ESA se řídí principy řízení a kontroly kvality všech firemních postupů. Vždy se však může stát, že se představa zaměstnance může lišit od představ a zájmů společnosti. Pro takové případy jsou pořádána pravidelná setkání s vedoucími jednotlivých týmů. Zaměstnanci AutoESA takové prostředí oceňují a společnost tak dlouhodobě patří mezi vyhledávané zaměstnavatele v oblasti „automotive“.

• - co se dohodne, to platí - nadstandardní platové ohodnocení (pokud jste dobří) - šéf vám neustále nestojí za zády, vidíte ho zhruba jednou za 14 dnů, máte tak relativně volnost
  • - pracovní doba - někomu krátký dlouhý týden vyhovuje, mně ale moc ne, navíc některé dny pracujete klidně i 14 až 15 hodin - přesčasy, víkendy ani svátky nejsou placené (vezmou vám to na úkor provizí) - neustále narůstající administrativa a byrokracie - management na centrále nemá moc ponětí, jak to funguje na pobočkách - velká fluktuace zaměstnanců - chybí úvodní školení - časté změny provizního systému (většinou k horšímu) - v některých věcech naprostý amatérismus, jednou je problém schválit potřebný výdaj za pár set korun, pak se udělá nový systém za statisíce, který zaměstnance akorát zatěžuje

• Vydělal jste si normální peníze , ale za strašnou cenu
  • Nepřistupovat k zaměstnancům jako k "citrónům" po vymačkání zahodit. K práci jim poskytnout aspoň základní prostředky včetně dodržování aspoň elementarních pravidel.
  • Práci v týmu mladých lidí

Pro mladé, ale s ostrými lokty. Pokud vycítí že jsou jenom komparz ve špatném filmu je čas odejít. Pokud budou mít tu správnou náturu vydělají si peníze. Ale za cenu, kterou si musí sami před sebou obhájit. Přesto dlouho hrát v céčkovém filmu není dobré pro žádného herce.

• V celku pohodová práce za kterou byly celkem pěkné peníze
  • Přístup k zaměstnancům, které bez jakéhokoli varování vyhodí

• Práce v mladém kolektivu.
  • Časté pokuty ovlivňující výši příjmu, i přes sliby nadprůměrného výdělku. Přestřelené plány k plnění. Nulová komunikace ze strany nadřízeného- regionálního manažera. Neplacené dlouhé přesčasy. Práce ve stresu a pod tlakem.

• Dobré peníze, ale to hlavně v případě, kdy to člověk uměl s lidmi. Jako plus vnímám to, že jsem se víceméně naučila s lidmi komunikovat.
  • Nespokojenost s vedením, nedá se říct, že by se mnou bylo jednáno slušně a férově. Kolegové - převážně mladí lidé. Hodně z nich bez respektu a úcty k ostatním. Roznášení nepravdivých drbů, aniž by znali pravdu. Horší jak na střední škole. Nelíbil se mi styl zaučování na danou pozici. Po nějaké době se mi nelíbila nepřátelská atmosféra na pracovišti - raději se nesnažte se tam někomu zavděčit, nemá to smysl, lidi bez duše. ;-) Nejistota zaměstnání.

• Oceňuji to, že v AE byl ptrostor pro kreativitu a tvrdá a dobrá práce byla vždy oceněnena minimálně chválou. Jako v mnoha obchodních firmách to ale je tak, že dokud jim nosíte klienty a peníze, tak vás na rukou nosí. Ve chvíli, když už jste jim dal vše co jste uměli, vymění vás za někoho jiného bez mrknutí oka. Všechny úspěchy a chvála v minutě zapomenuta. Spoustu intrik, nejasných polopravd nadřízeným.
  • Absolutně nulová zpětná vazba, řízení kritikou a strachem. "udělej nebo tě vyhodím" ... prakticky bez pozitivní motivace. Systém vzdělávání pracovníků napříč firmou je školácký, žádný.. Nováčci jsou samouci formou - pokus = omyl. mnoho talentovaných pracovníků skončí dřív než se stihne projevit jejich kvalita.

• Stabilní pracovní pozice, dobrý kolektiv i finance.
  • Zjednodušení = zrychlení procesů ve firemním systému - elektronické podpisy, automatické odesílání smluv e-mailem atd.. Úprava pracovní doby = otevírací doba když je do 22h, aby se také oficiálně končilo ve 22h a ne např. ve 22:30 dakší obchod a konec o půlnoci. Lépe korigovat obchody, přesunout popř. na další den, pokud klienti dorazí pozdě.

• S fajn kolektivem. Jsou tu lidi, s kterými se da příjemně pokecat a zapomenout tak na zvyšující se množství povinností v ne zrovna velmi dobře finančně zorganizovaných podmínkách.
  • Chybí chuť se zlepšovat a motivovat .Vedení by na to mělo myslet a nejen dokola dělat stejné chyby.Proto je méně zaměstnanců...

• šance novým lidem, kariérní růst, slušné chování
  • bez benefitů, majitelé by se měli zamyslet nad chováním k zaměstnancům. Manažeři to dost zachraňují.

Nákup

Člověk pracuje s auty od A do Z od výkupu přes servis po prodej a případné reklamace. Že se v tom člověk hned nevyzná není překážkou a ať jde na jakoukoli pozici tak se stále učí novým věcem ohledně obchodu s vozy - koho auta zajímají, ideální práce pro něj

Protože zaměstnávají samé nevzdělance a lidi co o autech vůbec nic neví.

Rozmanitou práci