Naučila jsem se jak pracovat ve velkém provozu a také nové věci.
Ne.
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
Mají málo zaměstnanců, špatně platí, a tak rádi přijmou lidi,kteří se chtějí naučit i něco nového a budou pracovat, protože je práce třeba baví. Dá se pracovat i v provozu na ranní směnu, což ocení zejména matky s malími dětmi.
Řád a pravidla
Dělá se podle norem, vše je předem vypočítané a každý zaměstnanec má nastarost pouze určitou část výroby v které se může zdokonalit. Výhodou je větší efektivita narozdíl od pracovišť, kde všichni dělají všechno a nikdo nic neumí pořádně a také rychle.
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Zaujala / nezaujala vás firma JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o.?
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
U této firmy máme ještě 1 komentář, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že jej opravdu psal zaměstnanec. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?