Přidat fotku za firmu

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Technické zkoušky a analýzy

• Možnost profesního růstu jako nikde jinde. Znáte jinou firmu, kde se můžete vypracovat z nejnižší pozice až na tu nejvyšší? 🙂 Vždy korektní a férové jednání!
  • Jsem neustále s něčím nespokojený, jen tak se můžete posouvat.

• Firma Eurocon mi poskytla rozhled napříč světem autoprůmyslu, mnoho zkušeností a poznatky které se do budoucího profesního života více než hodí. Mzda vždy na účet docházela v dohodnutém termínu a v přátelském kolektivu lze vyřešit jakékoli neshody či problémy. Po několika letém působení v této firmě jsem našel i mnoho přátel a kolegů kteří mi vždy poradili a podali pomocnou ruku. Pokud je případný zájemce ambiciozní je v této firmě i možnost růstu. Pohovory probíhají na přátelské úrovni. Nakonec je na místě úvést že firma je stabilní a expanduje napříč střední evropou.
  • Změnil bych: Propagační systém firmy. Zlepšil bych: Podporu z vyšších míst.

Kvalita, kontrola kvality

• Férový a příkladný přístup. Pokud něco "nejde", nadřízení z kanceláře jdou a předvedou nám to. Nebojí se sundat košile a jít pomoci i obyčejným operátorům. Můžeme se na ně plně spolehnout.
  • Systém odměn