Ze začátku byl člověk spokojený, občas byli chvilky, že by člověk nejraději odešel, ale to je všude, bohužel ke konci, člověk pochopil, že tam byl jen jako pracovní síla.
Bohužel už nevyslechly nazor s druhé strany o tom, proč se to dělo, věřilo se pouze tomu, kdo přišel první
Práci bez přesčasů
práce je vhodná bez přesčasů, protože přesčasy nejsou propláceny, podlézavost a méně prostoru pro vlastní názor.
Doporučila bych tohoto zaměstnavatele tomu kdo rát pracuje samostatně a vždy si sám poradí. Nevadí mu multitasking.
Celkově jsem se hodně naučila, pracovně osamostatnila a zdokonalila.
Zaměstnavateli bych doporučila, aby tam měli někho kdo by tak celkově zaučil nováčky či když by někdo potřeboval s něčím pomoct tak aby byl vždy při ruce
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Administrativa
Odpracoval u zaměstnavatele:zaměstnanec nic nevyplnil
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Zaujala / nezaujala vás firma Apleona Czech Republic s.r.o.?
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
U této firmy máme ještě 3 komentáře, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že je opravdu psali zaměstnanci. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?