Je zde možná seberealizace - uplatnění svých schopností s širokou škálou problematiky.
Možnost učit se novým věcem
Vzhledem k pokročilému stupni skladování, denní operativy, neustále se vyvíjející věci je každý den co řešit. Neustále se ukazují nové věci např. z hlediska přístupu k různým zákazníkům.
Zajímavá práce v přátelském kolektivu. Neustálý rozvoj firmy, se kterým získává člověk nové zkušenosti a dovednosti. Bezproblémová komunikace a ochota byjít vstříc.
Byl bych pro větší množství společných akcí, které by ještě více tmelily kolektiv.
Až na výjimky, které jsou jistě všude, vycházíme dobře v kolektivu, na pracovišti panuje povětšinou přátelská atmosféra. S přímým nadřízeným vycházím výborně, což nezneužívám a snažím se oplácet. Firma poskytuje mnohé benefity od setkávání zaměstnanců, přes možnost výhodnějšího nákupu zboží, až po např. právní poradnu nebo různé formy pomoci v nepříznivé životní situaci.
Některá vnitřní nařízení zejména v personální oblasti jsou nastavena až příliš komplikovaně a přísně, mnohdy dosti vysoko nad rámec obecné potřeby. Snad to pramení z předchozích neblahých zkušeností se zneužíváním některými zaměstnanci, to nedokážu posoudit.
U některých procesů nejsou jasně stanovené kompetence a komunikační směry, snad je to způsobeno velmi rychlým růstem firmy.
Ne vždy se ke všem dostanou potřebné informace, komunikace mezi odděleními vzájemně i uvnitř je někdy nedostatečná.
Ale mouchy jsou všude :-)
Každá práce obnáší své kladné i stinné stránky.
Firma Z-Trade nabízí práci v mladém a dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, vychází vstříc potřebám zaměstnanců ať vybavením samotným, tak i co se osobních potřeb jednotlivců týče.
Vzhledem k rychlému růstu firmy přichází další a další posily týmu, jejichž zaškolení by se mělo věnovat více času. Z vlastní zkušenosti vím, že nároky na odbornosti a zkušenosti jsou nemalé a přinášejí společnosti velký potenciál, který by měl být hned v počátku podpořen kvalitním zaučením.
Líbí se mi, že když člověk měl, má v osobním životě problém, nabídne mu zaměstnavatel nezištnou pomoc. Že má zájem o své zaměstnance a naslouchá jim. To v dnešní uspěchané době moc často nebývá.
Že pohled na titul neznamená vše. Jsou tací, že toho zneužívají.
Myslím si, že má každý ukázat a dokázat, jak se k práci staví a poctivě jí odevzdají. Podle toho bych lidi hodnotila a přidávala benefity.
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se