Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.

Výroba dílů a příslušenství pro motorová vozidla

• Náročné úkoly

Nevím

• Nevím
  • Vyhazet ty diletanty co rozhodující jen podle toho aby si chránily svou vlastní kůži a potápějí lidí pod sebou

• Benefity v podobe 13.-15. platu Osobni a profesni rozvoj Velka firma s obrovskymi moznostmi uplatneni Rozvoj novych technologii
  • Rizeni projektu je tragedie Vedeni neni dlohodobe schopne udrzet klicove lidi na klicovych pozicich Top management absolutne selhava pri stabilizaci firmy Vseobecny zmatek ve firme zpusobeny vysokou fluktuaci hlavne v administrative

• Benefity, akce pro zaměstnance, aktivní HR oddělení
  • Každé oddělení bojuje pouze za sebe, netáhne se za jeden provaz. Neschopnost vedení s tím něco udělat. Odměňování zaměstnanců na nízké úrovni oproti konkurenčním firmám - odchod zkušených a dobrých zaměstnanců. Obrovská byrokracie, kde jsou papíry pro papíry. Neschopnost vedení správně motivovat své podřízené.

Nákup

• Chování k lidem v této firmě je hrozné.

• U tohoto zaměstnavatele mne momentálně drží vědomí, že pravidelně každý měsíc dostanu výplatu a kolektiv našeho oddělení
  • Celkově by se mělo změnit rozhodování vrcholového managementu o budoucnosti , výhledech a stabilitě výroby.

• Nedoporučuji se lidem hlásit na vstřikovnu interiér.
  • Určitě chování vedoucích výrobního týmu bylo na mizivé úrovni.

• výborné sociální výhody, 13 a 14 plat, proplácení přesčasů, dětské tábory, oběd za 19 Kč, akce společnosti
  • Nefunkční systémy, špatná komunikace napříč společností, nestejný "metr" pro zaměstnance, přílišný tlak managementu na podřízené - práce vysoce nad rámec standardních hodin chaos v práci, neucelené předávání informací

• Rozšířila jsem si okruh znalostí o užitečné informace, které dnes již v zaměstnání natolik nevyužívám, protože vykonávám jinou pracovní pozici. Na Magnu se snažím zapomenout a lituji, že jsem tam kdy pracovala.
  • Jednání s pracovitými a obětavými zaměstnanci.
  • Možnost práce při studiu

Myslím si, že jde o to, aby z lidí dostali maximum a pak je odkopli, ale mladým lidem se rozšíří obzory a pak jdou dál. Otřepou se a asi nic neztratili, ale naopak dokážou lépe zvýhodnit zkušenosti a prosadit se na trhu konkurence.

• Řád a pravidla

Řád a pravidla jsou přesně dané, když je dodržíte, jste náležitě odměněni a dost dlouho pojedete, pokud budete držet pusu a nevybočíte, v opačném případě totiž narazíte. U pohovoru mazání medu kolem pusy jak jsme tým a o týmovou práci se vůbec nejedná, ale o jednotlivce i když pracuje v týmu... absurdní.

• Cením si otevřené komunikace se zaměstnanci. A to nejen z pohledu jejich nadřízeného, ale vedení společnosti jako takové. Je fajn, že se společnost snaží pomáhat i jinak (charitativní fond, sponzorství). Oceňuji péči o zaměstnance, pořádání různých akcí pro rodiny.
  • Zlepšit by se měla komunikace mezi závody (Ředitelství, Liberec, Nymburk). Vzájemné soupeření nám jako celku neprospívá.

• Dlouhé působení na trhu. Zlepšování zázemí (šatny, svačinové koutky, jídelna) 13 plat rozdělený na 2x Roční bonus Valorizace mezd
  • Včasnější informování o omezení (odstávce) provozu (letní dovolené, odstávky zákazníků....) Zbytečně moc VVT na malé týmy. Posílení týmu kvalitářů a včasnější reakce na kvalitativní problémy s díly.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 17

Po nástupu asistuje člověk u všeho možného, a tak si pomalu vybuduje přehled, ze kterého bude težit během případných dalších pracovních pozic.

Velký korporát, který se vzhledem k množství zakázek lidí zbavovat nebude

Rozmanitou práci

Všichni tam dělají všechno