Technologická agentura České republiky

Všeobecné činnosti veřejné správy

• Práce, co dává hlubší smysl

Velmi dobré vztahy mezi zaměstnanci, ochota a dobrá spolupráce, příjemné pracovní klima, moderní nebyrokratický přístup,…

• Rozhodně otevřenosti, možnosti seberealizace. Otevřený, inovativní a ochotný kolektiv a kolegové. Nadřízení, kteří oceňují nové přístupy a naslouchají názorům a jsou ochotni je podpořit a implementovat. Zajímavá práce s daty, informace, které nejsou zcela běžné. Možnost personálního a osobnostního růstu.
  • Rozhodně bych změnil předpojatost některých lidí a některých organizací vůči této instituci. Za práci by si mnozí zaměstnanci zasloužili vyšší platy...

• Velmi dobré vztahy mezi zaměstnanci, ochota a dobrá spolupráce, příjemné pracovní klima, moderní nebyrokratický přístup, vstřícnost a pružnost, nekorupční prostředí.
  • Občas víc nápady dotahovat do konce.

• Práce, která má smysl Skvělí kolegové Flexibilní pracovní doba
  • Zaměstnavatel se občas snaží myslet za nás, zaměstnance a vždy je to na škodu. Než pro nás udělá nějaké !dobro" měl by se zeptat.

před více než 1 týdnem

• Mladý kolektiv Férové vedení Zajímavá práce
  • Nižší plat než v soukromém sektoru, ale to bude vždycky (náplň a smysl práce to ale vyváží)

před více než 2 týdny

• Možnost seberealizace, práce která má hlubší smysl.
  • Finanční ohodnocení

před více než 2 týdny

• Na naší Sekci má práce rozhodně smysl. Z velké části je kreativní a nejsme tolik svázáni byrokracií. Obecně je zde velmi přátelský kolektiv. Jsme velmi často více kamarádi než kolegové.
  • Státní správa, finance by mohly být vždy lepší... Občas bojujeme s větrnými mlýny z venku, ale dá se to.

• V TA ČRu je smysluplné práce dostatek. Zaměstnavatel se nebojí nechat nám volnou ruku v nalézání řešení, které společně s týmem vyhodnotíme jako nejlepší. Týmovost je jedna z hodnot agentury, která nás posouvá dál.
  • Nešťastný systém tabulkových platů.

• Vážím si pocitu podpory , "bezpečí" a týmovosti napříč agenturou. Možnost rozvoje a učení je rozsáhlá, záleží na jednotlivcích do čeho se chtějí pustit. Pracovní výkony v agentuře považuji za profesionální a kvalitní a atmosféru kamarádskou a chápavou, to je za mě dokonalá kombinace.
  • Jedná se o pozici ve státní správě a je tedy také tak finančně ohodnocena, což je smutné a mělo by seto změnit v globálu ne jen přihozením "pětistovky" za rok. Současně jsem občas demotivovaná "politickými" kroky, které jsou schopné zhatit i maximálně dobré výkony a logické věci.

Kvalita, kontrola kvality

• nesetkal jsem se se záští běžnou v ostatních firmách, ohleduplný přístupu od kolegů i nadřízených
  • to se hledá těžko, snad jen finanční stránka

• Vždy je možné říci svůj názor a oponovat i svým nadřízeným. Vzniká z toho debata, která nás posouvá. Zároveň pokud člověk přijde s dobrým nápadem, je podpořen v jeho realizaci.
  • Státní správa je omezena tabulkovými platy, které úplně neodpovídají trhu práce v Praze. Toto je slabina a bohužel vede k tomu, že někteří kolegové z agentury odchází, aby si mohli dovolit bydlení či zabezpečit rodinu.

TA ČR je inovační agentura tudíž musí jít příkladem svým příjemcům a také inovovat, zlepšovat, posouvat se. Snažíme se dívat na věci z jiného úhlu pohledu a neustrnout v klíšé "takhle se to prostě dělá"

• Práci, co dává hlubší smysl

Snažíme se o to, aby projekty, které financujeme ze státního rozpočtu, přispívaly k rozvoji příjemců, ale i celé společnosti. To mi přijde jako velmi smysluplné. Naším posláním není tvořit maximální zisk na úkor ostatních, ale naopak přispívat společnosti, jejímu rozvoji.

Práci, co dává hlubší smysl

Možnost práce při studiu