Nejvíce se cením toho, že se lze domluvit na rozvržení směn dle možností. práce mne baví a cením si toho, že firma ocení snahu.
Hlavně bych změnil to, že prodejcům pracujícím u společnosti delší dobu, by mohla být zohledněná platová třída, respektive vyšší základ. Také bych změnil lepší komunikaci mezi vedením a pracovníky electroworld. Např: když dojde k nějaké změně, tak jim to oznámit dopředu a nepostavit je před hotovou věc. Také by nebylo marné, kdyby zaměstnavatel nějakým způsobem přispíval na jazykové znalosti, poněvadž v tomto segmentu se to využije.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:zaměstnanec nic nevyplnil
Nejvíce oceňuji určitě slušné jednání, vstřícnost a celkově pohodovou atmosféru. Nejdůležitější je, že se člověk do práce může těšit.
Snad jen nějaké benefity i pro neprodejní oddělení (poukazy, školení, více možností odměňování...). Zrušení klasického Mystery Shoppingu, kde jste hodnoceni jediným zákazníkem ze všech XXX nákupů za měsíc. Místo toho, třeba nějaký "hodnotící přístroj" třeba ve formě smajlíku, který bude u pokladny a bude pouze pro hodnocení pokladních. Aby konečné měsíční ohodnocení bylo objektivní od velkého množství zákazníků a ne od jednoho jediného. To je jediné, co bych opravdu změnila. Jinak je vše v pohodě :)
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:zaměstnanec nic nevyplnil
Nejvíce jsem spokojen se zaměstnaneckými slevami a rozhodně s více jak polovinou kolegů, se kterými se pracuje velice dobře.
Rozhodně zde není stejný přístup ke všem zaměstnancům na totožné pozici... Je zde tzv. dvojí metr. A to od vedoucího oddělení i výš.
Práci v týmu mladých lidí
Spousta energie.
Rozmanitou práci
Práce se liší s každým kazaznikem a jeho požadavky. Zároveň je to práce rozmanitá, jelikož je i fyzická a to práce se zbožím, vystavování zboží a inventarizace.
Manažeři jsou féroví a snaží se vyjít vstříc.
Slevy na elektroniku jsou dobrá výhoda.
Kolegové jsou většinou ochotní a tolerantní když vám něco nejde.
2x 30 minut pauza mi přijde málo když celý den stojíte na nohou a komunikujeme se zákazníky. Ocenil bych možnost rozdělit si je na více 15-ti minutových pauz.
Práce je čistě závislá na zákaznících a když nechodí můžete se v práci až nudit.
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se