GECO, a.s.

Velkoobchod s tabákovými výrobky

• Na této firmě jsem si necenila vubec ničeho,nikdy jsem se nesetkala s takovym hrozným chovánám,jako právě u Geca!
  • Rozhodně bych změnila přístup zaměstnavatele ke svým zaměstnancům.Neumí ocenit dobře odvedenou práci,než by vyhověli svému zaměstnanci,raději se ho zbaví.Určitě bych zrušila naddělávání hodin za svátky,které jsou zákonem dány,jako zavřený.Atd....
  • Náročné úkoly

Je vhodná pro lidi,kteří rádi vnucují zákazníkům zboží,musí plnit náročné měsíční plány a je na ně kladen velký nátlak aby byl plán splněn.Jsou pod každodenní kontrolou zda nabízí opravdu každému zákazníku a zda plní nebo neplní.Občas musí své výsledky hlásit telefonicky každou hodinu.

• Jediné plus v této firmě byli peníze. Jinak se zde člověk stává pouhým nástrojem a veškerá práva zákonem dána se stávají pouhým snem.
  • Vyměnit vedoucí dvojici

• Neslušné chování k zaměstnancům na skladě jako by byli nějaký pleps, nedustojne, kolikrát až vulgární, tahle firma nemá budoucnost dokud budou vedoucí tihle dva na Olomoucké pobočce, a pořad tam budou protože žádné vedení nikdy neuvidí a neslyší jejich chování
  • Opravdu výplata je vždy na úctě, nějaké ty benefity rodině s dětmi ATP. Pomůžou.

• Práce v malém prostoru, neustálý nátlak na aktivní nabídku a skoro žádný osobní život. Totu práci velmi nedoporučuji, věcné výpomoce na jiných provozovnách, neustálá nabídka cigaret a její navyšování a čím dál tím větší nároky. NEDOPORUČUJI! Práce velmi stresová, časově náročná, málo placená a také si hodně věcí musíte pamatovat, zaměstnavatel si Vás neváží, jste pouze ovce a pokud nebudete plnit, přijdou výhrůžky "takového tady nechceme, vyhodíme Tě".. Už nikdy víc! NEDOPORUČUJI

• včasné výplaty
  • zrušit vnucování cigaret, které se ten daný měsíc musí propagovat

• Nějak si nevybavuji čeho bych si měla na zaměstnavateli cenit. Toť asi vše
  • Zlepšila bych rozhodně plat. Teď už je to asi lepší, ale za mě to byla katastrofa. Změnila bych systém nabízení a tím i závislost platu.

• stály přijem financi
  • vyměnit nadřizené za slušné lidi

• Příspěvky na cafeterii, soutěže za nejlepší prodeje, velmi dobře placené výpomoce na jiných pobočkách
  • Pokud jste jednou vyšli vstříc ohledne hodin navíc, už to bylo automaticky, v poslední době pro ně zaměstnanec byl jako spotřební zboží i když se moc lidí o práci nehlásilo, “nevážení” si kvalitních lidí kteří byli ochotni dělat prací navíc a práce je bavila

• To že byla možnost to dotáhnout opravdu daleko
  • Vyházet lidi co dostali moc a nesli vydržet

• Naučila jsem se perfektně zvládat mnoho úkolů v krátkém čase, bohužel za cenu velkého stresu...nic dalšího mě nenapadá
  • Dlouhá pracovní doba, stres, práce v jednom člověku - občas jsem nevěděla, co dělat dřív...ze strany nadřízených byl vyvíjen tlak na prodej výrobků a určitých druhů cigaret..2krát denně jsme museli psát prodeje všech věcí, které zrovna v ten daný měsíc byly v "Akci"..a pokud se neplnilo, tak nebyly prémie...neustálé rádoby motivační dopisy od vedení, které měly zcela opačný účinek...pokud byl člověk v práci sám, tak to byl jeden velký STRES....stále se platily manka za vše, co nám lidé ukradli a co chybělo...no a benefity Geco posílá jednou ročně v lednu následujícího roku, ale pokud jste ve firmě neodpracoval celý rok, tak nedostanete nic...takže jsme dostávali pouze stravenky, což si myslím, že je v dnešní době snad samozřejmost ...už nikdy bych tuto pracovní zkušenost nechtěla opakovat.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 25

člověk,který už má prac.zkušenost si toto nenechá líbit

věnovat se zákazníkům, seznamovat se s novým zbožím. vysvětlovat nové služby

Rozmanitou práci

Stále se učí novým věcem