Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Vedlejší činnosti v dopravě

• Prace od nevidim do nevidim.

• Naučila jsem se určitě užitečné informace.
  • Můj názor na kolegy je ten, že Vám nejsou téměř oporou po dvou dnech Vás nechají pracovat samostatně. Když uděláte chybu, tak za ni máte sankce a to klidně ihned po týdnu co jste ve firmě zaměstnaní. Zvyšoval se hlas a občas padla i urážka, pokud jste něčemu nerozuměli.Práce sama o sobě není špatná, ale přístup kolegů natolik znervózňuje, že chyby uděláte a nebo Vás dostanou do takové stresu, že nejste schopný v klidu pracovat. Pracovní doba od nevidím do nevidím.

• Možnost seberealizace, fakticky bez omezení, skvělé pracovní prostředí. Pro ty kteří chtějí pracovat, nebojí se výzev je Joppa nej volba. Za vynikající pracovní úsilí - vynikající odměna.

• - služební automobil lze využívat i na soukromé účely - možnost vydělat si nadstandartní odměny - co vedení řekne, to vždy platí
  • Za 5let u zaměstnavatele JOPPA log. jsem nezaznamenal, kdo má chuť pracovat a zvládne i stresové situace, které v dopravě nastanou, je vítán i odměněn.

• Fajn kolektiv, různorodá práce, benefity - stravenky, multisport,
  • Jistotu a stabilitu

Firma je na trhu již 20 let, takže je stabilní a stále se dále vyvíjí.

• Práci v týmu mladých lidí

Je to práce, která je časově náročná a je potřeba zvládat spoustu věcí. Z tohoto důvodu se práce hodí více pro mladé lidi, kteří zvládají lépe tempo.

• Zajímavé benefity - stravenky, sickday. Slušná odměna za odvedenou práci.
  • Nevím o ničem.

• náplň práce, kolegové, líbí se mi jednání vedení a jejich řešení daných situací, také to, že berou v potaz názory svých podřízených

• Jsem spokojená s kolegy, vždy když s něčím potřebuji poradit či pomoct, tak mi vyjdou vstříc. A to platí i pro vedení společnosti. Jedná se o přátelský kolektiv, takže spolu trávíme čas i mimo práci. Dalším plusem jsou stravenky a možnost zřízení Multisport karty.

• Náročná práce, u které není moc času na vedlejší " aktivity" , ale férové jednání a skvělé platové ohodnocení a benefity. Záleží na každém, kolik bude chtít vidět na výplatní pásce.

• Práce zahrnovala přesně ty činnosti, které byly obsažené v inzerátu, což velmi oceňuji, protože někdy se náplň práce dost liší od očekávání. Na své kolegy jsem se mohla vždy spolehnout, skvělé vztahy na pracovišti, prostředí, za mě spokojenost.
  • Absolutně nic mi nechybělo ani nevadilo :)

Ohodnotím svoji firmu