Kentico software s.r.o.

Vydávání softwaru

• Neformální pracovní atmosféra
  • Pružná pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí

Firma je ferova vuci svym zamestnancum, vazi si jich a dava jim smysluplnou praci s adekvatni odmenou. Prestoze neustale…

• Firma je ferova vuci svym zamestnancum, vazi si jich a dava jim smysluplnou praci s adekvatni odmenou. Prestoze neustale roste, zatim se vyvarovala delani nesmyslnych korporatnich blbosti a zustala v ni lidskost a pratelska atmosfera.
  • Vice podporovat atmosferu a kulturu, se kterou byla firma vytvorena a budovana, vice slavit drobna vitezstvi.

• Velmi přátelská atmosféra, lidé se vždy ochotní pomoct s kterýmkoliv pracovním problémem. Snaha pracovat podle realního a splnitelného planu bez zbytečného stresování. Chování managementu je férové a transparentní. Každý zaměstnanec má možnost otevřít libovolnou diskuzi ohledně čehokoliv, co se týče práce a být jistý, že nebude za to potrestán a tato otázka dostane tolik pozornosti, tolik je potřeba.
  • Zaměstnavatel by mohl nabízet lepší a zajímavější baliček benefitů ve srovnání z jinými IT firmami a vzhledem s aktuální situaci na trhu práce

• I přes neustálý růst firmy není právě překotný růst ani zisk hlavním cílem, ale spíš udržitelnost a přátelská kultura. Zatím to nevypadá že by se z Kentica měl stát korporát, a toho si velice vážím. Firma podporuje spolupráci mezi lidmi, takže se zaměstanci nemusí bát že by jim někdo házel klacky pod nohy. I když to mezi některými odděleními asi není ideální, dál se na tom pracuje.
  • Kávovary by snad mohly vařit lepší kafe, jinak mě nic nenapadá :D Ne, určitě je stále na čem pracovat - spolupráce mezi některými odděleními by určitě mohla být lepší, stejně tak mezi managementem a zbytkem firmy.

tento týden

• Skvělé možnosti pro další růst a vzdělávání, dokonce je na to vyhrazena část pracovní doby. Velký důraz na rovnováhu pracovního a soukromého života (flexibilní prac. doba, možnost home office, sick days, možnost vzít do práce psy, prípadně děti, spousta akcí pro celé rodiny. Velký důraz na sociální odpovědnost. Seznam benefitů na A4.

tento týden

• Možnost pžímo ovlivnit výsledný produkt. Ochota u kolegů.
  • Nízká brand awareness.

tento týden

• Kentico není startup, který má jediný cíl, aby se dobře prodal. Zároveň není ani líná korporace, která existuje ze setrvačnosti. A co je nejdůležitější, lidem tu záleží na tom aby dělali skvělý produkt.
  • Často se držíme příliš při zemi, místo abychom byli pyšní na věci které děláme skvěle.

tento týden

• Transparentnost - firma komunikuje i to, co jiné firmy nikdy. Cení si vlastního názoru a aktivně si o něj říká. Program Activities - domluvte pár lidí a dostanete budget na jakýkoli sport nebo jinou aktivitu.
  • V některých oblastech by to chtělo svěží vítr a více invence (hlavně co se týče rozvoje byznysu).

• Společnost se skvělou firemní kulturou (skvělé benefity, velké množství společných akcí). Opravdu férové jednání ze strany nadřízeného i zaměstnavatele.

• V Kenticu má každý možnost něco změnit. Klade se zde velký důraz na komunikaci a přátelský přístup. Vykání zde neexistuje.

• Transparentní firm. Pokud chci, můžu něco reálně změnit bez házení klacků pod nohy. Nekorporátní atmosféra.
  • Lepší platové ohodnocení...v rámci ostatních firem, kteří rádi přetahují zaměstnance by to mohlo být lepší :)

Volnost a samostatnost