KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.

Výroba dílů a příslušenství pro motorová vozidla

• Náročné úkoly

Nic

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 96 672 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

Porovnejte si KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. s těmito firmami

• Nic
  • Vedení firmy dělá velké mzdové rozdíly mezi pracovníky, co tu pracují i 20 a více let a novými lidmi. Ti co jsou zde tu delší dobu mají základ na hodinu 95 Kč a ti nový od 130/ hod. Nyní přijmuli Ukrajince se mzdou 215 Kč/ hod. Je toto normální ???

• Prakticky ničeho přístup k dělníkům jak ke kusu hadru podle toho také vypadá kolektiv který se tam měsíc co měsíc mění nejsou schopni si udržet kvalitní zaměstnance díky jejich přístupu k lidem
  • Vedení a mistry bez zkušenosti té práce kterou vykonávají podle toho to tam vypadá samá tlačenka na tyto pozice

• Nic.
  • Výše platu stagnuje. Chybí 13. plat. Minimum bonusů.

• Nic pozitivního už tu není. Firma si neváží stálých zaměstnanců.
  • Dříve to byla firma do které se chtěl každý dostat. Dnes díky špatnému vedení stálí zaměstnanci spíše odcházejí protože nejsou dostatečně ohodnocení. Firma dá raději více peněz novým a nezkušeným pracovníkům a nyní i cizincům, než aby přidala zkušeným. Firma má celkově špatné vedení. Otázka času kdy to tady vše potopí :(

Kvalita, kontrola kvality

• liti odlitku pistu, vysoka teplota ,nedky spatna forma a mnoho zmetku , oddelovani nalitku prach a hluk , jen se zvysuji normy ,na ukor kvality, linka na spracovani pistu ,moc dobry ,koletiv vas zauci a jste soucasti tohoto kolektivu dobry , jinak s vama vymetaj co se da jiné pomocne práce , každý den něco jineho, při vraceni zakazky rucne opavujete 3000 pistu ,cely tyden , az je to hotove , při uklidu uklizite smradlovy olej i 1 rok stary pocuc .
  • na lince dobry , jen nevite praci na další mesic dopředu,nikdo nemluvi az se najdete na nástěnce tak posledni tyden v mesici , pokud tam nejste ,jste propustena a reknou vam to na poslední smene, aby jste si nemohl vzit dovolenou ,za 1 odpracovany mesic pres agenturu dostanete 14000 kc v KOLBENU 21000 kc stejna práce , při auditu se dela vse jinak , aby se udelal dojem na zákazníka.

• Stres a tlak při výrobě,časové normy se těžko dodržují..

• Kuřáci nejsou omezováni,vždy se najde nekuřák ,který to dodělá. Vedení neklade žádné nároky na inteligenci,stací vnímat světlo a jste ideální zaměstnanec.Zádná odpovědnost za způsobenou škodu,čím víc toho poškodíte ,tím méně se můžete obávat postihu.Pokud se bojíte dodržování bezpečnosti práce,zde nemusíte mít obavy,to slovo znají jen na papíře pro kontroly.
  • Vyměnil bych celé vedení,pokud není myšlení u vedoucího,těžko to zlepší podřízení.Pokud chcete využít své znalosti a dělat zodpovědně,raději jděte jinam,pokud jste alkoholik,nebo občas rád konopí,budete kamarád,stačí hodně zničit a smát se tomu a budou spokojeni.

Protože je to takový dinosaurus mezi modernimi firmami,to co kdysi byla výhoda prosperující spolecnosti se změnilo v hnus povýšenosti a jednání s lidmi ,které má za následek odliv zkušených pracovníků a nábor cizinců z východu.Zkrátka spolecnost kde si raději osobní věci nosíte u sebe a štítíte se použít toalety s vedením co řeší jen své platy a svá parkovací místa,je již poněkud mimo dnešní nároky slušného zaměstnání,žádný náborový bilboard toto nespraví.

• Jen z jistotou práce.
  • Malé mzdy za práci na slévárně.Malo nových zaměstnanců od nás.Musi zaměstnávat pracovníky z Rumunska kteří ale dostávají srovnatelný nebo i vyšší plat než naši co tam třeba dělají i 5 let.

• Dobrý kolektiv
  • Vedoucí výroby neměl vůbec páru co a jak se vyrábí

• Kmenový zaměstnanci jsou ohodnoceni hůř než agenturní např.

Nákup

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 15