Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Obor: Pojišťovnictví

Sídlo: Pobřežní 665, Praha 8

• Pružná pracovní doba

Načítáme detaily firmy...

Lidé bez zkušeností, nemají praktické zkušenosti, tím pádem jsou vhodným prvkem manipulace, což často využívá neschopný management, tak aby si upevnil svou pozici a získal loajalitu. U lidí se zkušeností tohoto dosáhnete pouze, umem a pevným postojem, rozhodným jednání, a přirozeným intelektem spojeným s dlouholetou zkušeností a prvkem budovat a rozvíjet. Management který se bojí rozhodovat, tak zvaně Řopík (jsem v úkrytu a když nic nedělám nic nezkazím), nemůže potřebovat člověka který má profesní výsledky a zkušenosti, tenhle člověk může management nad ním přímo ohrozit, díky zkušenostem a přehledu. Oproti tomu, člověk bez zkušeností, je velice tvárný a nasává rady managementu, ten si dělá z těchto lidí zeď, lidé bez zkušeností nemohou za tuto situaci, ale postupem času přistoupí na podmínky: 1, mám dobře placené místo, měnit to nechci! 2, kdo nic nedělá ten nic nezkazí! 3, Proč bych si dělal potíže, i když nemají pravdu, raději budu mlčet, firma to nějak přežije! Což je bohužel potencionálně bolavá pata, více než 80% velkých firem, v segmentu SME, je procento nižší, ale také se najdou tyto způsoby řízení.

tato firma byla dobá stravila jsem v ni 10 let svého života musela jsem ji opustit a vrátit se domů za rodičema jinak spoustu věcíí jsem se tam naučila nové programy sap outlook jak jednat s lidmi jak komunikovat po telefonu dělat něco uzavěrky opravit je spojit se sjednateli komunikovat s nimi a hlavně klienty.

ráda bych se tam vrátila kud by tmožnostbyla člověk se tam mohl i rozvíjet pokud byl šikovný.

Práci bez přesčasů