Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Pojišťovnictví

• Pružná pracovní doba

Společnost hodnotím ve všech ohledech pozitivně. Neochota dorovnat platy na úroveň jiných pojišťoven ale sráží samotnou pojišťovnu.…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 96 670 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Společnost hodnotím ve všech ohledech pozitivně. Neochota dorovnat platy na úroveň jiných pojišťoven ale sráží samotnou pojišťovnu. Zkušení zaměstnanci odchází do za lepším platem a tím klesá odbornost zaměstnanců. Kumulace zaměstnanců ve společnosti je až zarážející.

• Pružná pracovní doba, možné dřívější odchody domů v případě potřeby. Ovšem je to jiné na různých odděleních.
  • Chtělo by to méně vedoucích a ředitelů, kteří nevědí nic o práci svých podřízených. V této společnosti je více lidí ve funkcích vedoucích než řadových zaměstnanců.

• S kolektivem ktry jsem mel na pobocce.
  • S naprostou neschopnosti RŘ a jeho managementu, neco rozhodnout.

Lidé bez zkušeností, nemají praktické zkušenosti, tím pádem jsou vhodným prvkem manipulace, což často využívá neschopný management, tak aby si upevnil svou pozici a získal loajalitu. U lidí se zkušeností tohoto dosáhnete pouze, umem a pevným postojem, rozhodným jednání, a přirozeným intelektem spojeným s dlouholetou zkušeností a prvkem budovat a rozvíjet. Management který se bojí rozhodovat, tak zvaně Řopík (jsem v úkrytu a když nic nedělám nic nezkazím), nemůže potřebovat člověka který má profesní výsledky a zkušenosti, tenhle člověk může management nad ním přímo ohrozit, díky zkušenostem a přehledu. Oproti tomu, člověk bez zkušeností, je velice tvárný a nasává rady managementu, ten si dělá z těchto lidí zeď, lidé bez zkušeností nemohou za tuto situaci, ale postupem času přistoupí na podmínky: 1, mám dobře placené místo, měnit to nechci! 2, kdo nic nedělá ten nic nezkazí! 3, Proč bych si dělal potíže, i když nemají pravdu, raději budu mlčet, firma to nějak přežije! Což je bohužel potencionálně bolavá pata, více než 80% velkých firem, v segmentu SME, je procento nižší, ale také se najdou tyto způsoby řízení.

• To mě opravdu nic nenapadá
  • větší péči o zaměstnance a jednotlivé pobočky, které jsou nedostatečně obsazené a z toho pramení dost problémů

• Slušné benefity, příjemné a moderní pracovní prostředí, velmi dobrá lokalita.
  • Poplatky za využívání služebního telefonu. Využití příspěvků na stravování pouze v místní kantýně. Naprosté přehlížení nekompetentnosti některých vedoucích zaměstnanců.

• přidat na výplatě, lepší komunikace a spolupráce s přímým nadřízeným

• ve vedoucích pozicích zaměstnávat kompetentní lidi

• oceňuji a zároveň děkuji vedoucímu za rekonstrukci kanceláře, dobře se zde pracuje, benefity, příspěvek na stravné, sociální fond, naučila jsem se dobé komunikaci s lidmi, naslouchat lidem, jejich potřeby

před více jak 2 týdny

• Nic
  • Nic

před více jak 2 týdny

• Benefity - osobní účet, stravenky Pravidelná školení Pěkné prostředí
  • občas zkostnatělá administrativa a postupy - to je ale asi v každé společnosti někdy nepochopitelné příkazy z vedení dodržování plánů
  • Náročné úkoly

Jedná se o nestereotypní práci, která vyžaduje 100% soustředěnost. Záleží samozřejmě na pozici. Ale jde o čísla, smlouvy,návrhy,neustálé změny v pojistnych podmínkách, produktech,takže se nesetkáte s rutinou.

• Jistotu a stabilitu

Společnost si potrpí na firemní kulturu, neustálé vzdělávání zaměstnanců. Pokud již jednoho zamestnance značně a řádně proškolí, nemá důvod se ho zbavovat. Pokud tedy nějak nepochybi. Ve firmě je možné kariérne postupovat a dále se vypracovávat.

tato firma byla dobá stravila jsem v ni 10 let svého života musela jsem ji opustit a vrátit se domů za rodičema jinak spoustu věcíí jsem se tam naučila nové programy sap outlook jak jednat s lidmi jak komunikovat po telefonu dělat něco uzavěrky opravit je spojit se sjednateli komunikovat s nimi a hlavně klienty.

ráda bych se tam vrátila kud by tmožnostbyla člověk se tam mohl i rozvíjet pokud byl šikovný.