UlovDomov.cz s.r.o.

• Neformální pracovní atmosféra
  • Pružná pracovní doba

férovost, vstřícnost, mladý kolektiv

• Nejvíce oceňuji možnost se seberealizovat a vyjádřit své vlastní názory. Pokud s čímkoli nesouhlasím, otevřeně o tom mohu s nadřízeným mluvit, aniž bych se musela bát o své místo. Naopak často je možné dosáhnout díky konstruktivní kritice změn, které prospěji celému týmu.
  • Přehodnotila bych ohodnocovací systém. Úspěšnost obchodu ovlivňuje více věcí, než jen lidský faktor. Jsou chvíle, kdy se dostaneme pod tlak, protože se nám z nějakého důvodu nedaří, ačkoli práci odevzdáme 110% sil a času. V tuto chvíli by možná místo nepřímých narážek na neschopnost člověka jako obchodníka více prospělo povzbuzení.

• férovost, vstřícnost, mladý kolektiv

Právo

• přátelská atmosféra, flexibilní pracovní doba, mladý tým, možnost si přivést do práce domácího mazlíčka, pravidelné teambuildingy

• Hlavně si cením celkové firemní politiky. Z přístupu všech je viditelné, že jsme kamarádi a ne jen kolegové. Dobrý kolektiv je pro spokojenost v zaměstnání velice důležitý. Podle mě i důležitější než jiné aspekty. :D Ve firmě se k sobě všichni chovají hezky. Jsme tu každý osobnost. Jsem ráda, že pracuji zrovna pro tuto společnost, ve které se i na pracovní židli cítím dobře a v pohodě a do práce se VÁŽNĚ mohu těšit.
  • Myslím si, že ten způsob jakým je společnost v tuto chvíli vedena asi nemůže být ani lepší. Je vidět snaha ze všech stran, aby to jako celek prostě fungovalo. :)

• Skvělý kolektiv zdravé firmy, kde všichni táhnou za jeden provaz.

• Vyzdvihla bych především jeho přístup k zaměstnancům. V bývalém zaměstnání jsem jen plnila zadání a mé slovo nic u vedení neznamenalo, což beru v oblasti marketingu jako krok zpátky. Kdežto tady se o jednotlivých řešeních bavíme kolektivně a i přes fakt, že jsem snad nejmladší a vzdělání teprve dobíhám.
  • Jednoznačně by šlo o rozložení sil směrem k novým kolegům. Na pozici mám možnost se rozvíjet více směry, a jelikož mě srdce táhne ke grafice, ráda bych své další povinnosti k plnění rozložila na další nové kolegy. S tím by zároveň firma mohla rozjet ostatní nápady, které zatím čekají v šuplíku.

• IN - Kvalitu odváděné práce, nezaměřovat se pouze na množství nabraných bytů, ale dbát obecně o spokojenost majitelů a hladký průběh poskytnutí služby (mít veškeré podklady, podpisy, smlouvy správně a včas, vše vyfocené, atd.)

• Cením si toho, že za ním můžu kdykoliv přijít s problémem. Dále se mi líbí kamarádský přístup.

• Cením si především lidského a férového přístupu jak vedení, tak i kolegů mezi sebou. Je super, že hlas každého zaměstnance je zde slyšet - může to znít jako klišé, ale moc dobře vím, že ne u všech zaměstnavatelů je to samozřejmostí. :)
  • Určitě jsou, které bychom měli posunout dopředu, případně zapracovat na jejich zlepšení. Myslím ale, že o většině z nich víme a ví o nich i vedení a společně pracujeme na tom, abychom je zlepšili. Nejdůležitější v tomto ohledu je komunikace jak mezi kolegy, tak i směrem k vedení. Ta dle mého funguje perfektně :)

• Super friendly pracovní prostředí, parádní kolektiv, lze vyjádřit své názory, na které je brán zřetel. Zaměstnavatel se nám snaží vyjít vstříc a řeší naše požadavky, návrhy ke zlepšení.
  • Benefity v oblasti vzdělávání v oboru.

Volnost a samostatnost