Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Velkoobchod s díly a příslušenstvím pro motorová vozidla

• dobrý kolektiv příjemná práce nové zkušenosti a poznatky

• Každý jsme jiný, každému vyhovuje něco jiného. Jeden o práci umí vyprávět ,sledovat televizi, druhý se snaží mít vše včas hotové. Každému vyhovuje něco jiného , je zapotřebí si to vyzkoušet.
  • Bez komentáře

• Práce nebyla příliš fyzicky náročná Vedení nevyžadovalo přesčasovou práci
  • Firmu má německý vlastník, takže veškeré postupy ve firmě jsou přesně nalinkovány a varianty které by z tohoto schématu vybočovaly jsou předem vyloučené. Nepružnost vyššího managementu v řešení jakéhokoli problému a nízký příjem byly jedinými důvody proč jsem tuto práci opustil.

• vycházíme si vstříc, dle potřeb

• Výplata chodí včas , jinak nic .
  • Benefity zaměstanavatel nenabízí téměř žádné , a dle vyjádření společnosti o tom ani neuvažuje. Umožňuje nákup produktů pro zaměstnance, ale to je dražší než na jakéhokoliv zákazníka .....takže benefit na druhou. Konkurece nabízí řadu benefitů a narozdíl od APM i 13.plat a přízpěvky na dovolenou .

• Na naší pobočce dobrý kolektiv Máme hodného vedoucího Slušné jednání v rámci pobočky Výplata chodí včas
  • S vedením firmy jako takovým Centrála si jede sama na sebe a nezajímá ji, co se děje v republice a jaké problémy mají jednotlivé pobočky. Z vedení firmy si zde lidé zaměstnají půl rodiny, ale není zde nikdo, kdo by firmu vedl smysluplně dál, nikomu nevadí, že se firma zasekla v minulém desetiletí. Nabízí benefit pro zaměstnance - slevu na náhradní díly. Zaměstnanecké ceny jsou ale podstatně vyšší, než ceny pro běžné registrované zákazníky.
  • Neformální pracovní atmosféru

Protože je tu neformální atmosféra, proto je pro ně vhodná :-D

• Klidnou práci

Je tu klid, žádné stresové situace, člověk se nepředře.

• Vyměnil bych vedení složené z kamarádů a podlézačů za profesionály a slušné lidi.

Porovnejte si APM Automotive s.r.o. s těmito firmami