Masarykova univerzita

• Pružná pracovní doba
  • Možnost práce při studiu

Docela dobrý kolektiv

• Docela dobrý kolektiv
  • - při 12hodinových směnách - nárok na pauzu a slušně se najíst - chyběla místnost na odložení osobních věcí a kabátů, - vpisování služeb vedoucím do již hotového rozpisu služeb, bez domluvy s pracovníkem, kterého se to týkalo, když se to někomu nelíbilo, odešel na vánoce bez premií, nebo se slovy - tam jsou dveře - docela hrůza - na určitém pavilonu celodenní zima, když se někdo ozval, bylo mu odpovězeno, až si vezme čepici a rukavice.... - bylo by toho za tu dobu více, ale asi stačí

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Benefitem je určitě samostatná kancelář, dovolená 6 týdnů. Naučila jsem se, že i když si myslím, že jsem s někým kamarád, tak v práci to rozhodně neplatí. A že i dnes je ještě spousta lidí, kteří mají pocit, že za socialismu to lépe klapalo..... Bohužel.
  • Celková atmosféra na pracovišti je většinou plná zášti, osobních antipatií, donášení a hlavně kontrolování, zda ti ostatní pracují tak, jak by měli.

• Možnost skloubení studia i soukromého života s prací; 6 týdnů dovolené; možnost "budovat" nové věci
  • Méně administrativy a "zaběhlých" dlouholetých procesů

• MU je vlastně obrovský korporátní svět a v každém oddělení se pracuje jinak. Právě v našem oddělení panuje skvělá a přátelská atmosféra, kde jdeme opravdu všichni skvěle za svým cílem.
  • Určitě by se dalo zlepšit celkové řízení univerzity, kde není stále jasné, kdo má za jednotlivé odbory a jednotlivé dílčí záležitosti zodpovědnost.

• Jedině s některými kolegy a se slušností studentů, kteří na recepci přišli.
  • - plat (jinde Vám určitě za 12-ti hodinové směny o svátcích a víkendech zaplatí určitě lépe - přístup zaměstnavatele (vedení se za Vás nepostaví v případě nějakého problému, neustále se na Vás dívá "z patra) - Pokud si člověk neví rady s interním systémem, musí doufat, že na vedlejší recepci je normální kolega, který mu poradí. Většinou to tak ale není a ochota pomoct je téměr nulová. - Vyžadují po Vás vše, včetně neustálého běhání po budově s tím, že máte zjistit, zda se hosté už odhlásili (což není v popisu práce, ale to nikoho nezajímá). Jakmile ale chcete něco vy, třeba nečekanou dovolenou, nebo nedej bože skončíte na neschopence, vedení je velmi nepříjemné a dá Vám to patřičně najevo. - Člověk si musí stokrát promyslet, co komu ze zaměstnanců řekne. Pomluvy a donášení se tu šíří rychlostí světla.

• Množství práce
  • Vedoucí

• Z výplatou

• Za větší množství vytvořeného textu do slovníku, došlo k vyššímu ohodnocení, což původně nebylo plánováno. Byla tak vytvořena dobrá věc a ještě mi bylo zaplaceno více, ačkoli šlo jen o jednorázovou věc, která by mne neuživila.
  • Text potom nebyl na web převeden přesně, ale jinak byl vše v pořádku.
  • Volnost a samostatnost

V rámci zadaného úkolu či zadané práce, je skutečně na vás, jak si s věcí poradíte. Výsledek je však důležitý vždy, chce to míru zodpovědnosti.

• Rozmanitou práci

Skutečně zadané činnosti nemusí být stejné a nebo dopídění se ke správnému výsledku je souborem rozličných činností.

Výzkum, vývoj

• Malý plat a pracovní doba.

• honě práce, ale stále bez nutnosti přesčasů, je to pro někoho kdo miluje řád a pořádek, nerad improvizuje a nevadí mu nařízená omezení (někdy i nesmyslná), pozitivem je velká tolerance k osobním potřebám a zaručený příjem

Možnost práce při studiu

Rozmanitou práci