Úřad práce České republiky

Regulace a podpora podnikatelského prostředí

• Práce bez přesčasů
  • Řád a pravidla

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Bohužel s ničím. Za celou svoji pracovní praxi jsem nepoznala tak špatný kolektiv! Vedoucí je velmi direktivní a arogantní. S ničím.
  • Velmi direktivní , povýšená, arogantní vedoucí. Zaučení žádné. Stávající kolegové s nově příchozími jednají jako s podřadnými lidmi. Vedoucí má cca 80% fluktuaci. Musím konstatovat, že za svoji pracovní praxi jsem nepoznala horší kolektiv!

• Pravidelný zasílaná výplata.
  • Technické vybavení je na úrovni 90let. minulého století. Špatná ochrana zaměstnance před agresivními klienty - neprofesionální bezpečnostní služba. Více pravomocí ve vztahu ke klientovi. Méně byrokracie. Nepřipravenost IT systému v případě změn zákona (pozdní nasazení aktualizací apod.).

• Je to práce ve státní správě, tzn. je to výhoda stálé pracovní pozice. Díky odborům se pracovní podmínky stále zlepšují.
  • Ocenil bych, kdyby organizace a zvlášť vedoucí více hodnotili kvalitu práce jednotlivých zaměstnanců a podle kvality práce jednotlivé osoby více motivovali. Vadí mi protekcionismus vzhledem k některým zaměstnancům.

• Flexibilní pracovní doba, možnost skloubit pracovní a soukromý život
  • Způsob jakým se musíme chovat ke klientům, kteří si na nás můžou až moc dovolit a my si to musíme nechat libit

• Cením si toho, že je vše relativně průhledné - vím, jak dlouho budu na Úřadu práce pracovat, z jakého důvodu, na kolik peněz mám za svoji práci nárok (platové tabulky) apod.
  • Větší obsazenost některých pozic - mám pocit, že je nás na práci málo, což se dotýká potom čerpání dovolené, prací přesčas apod. Na druhou stranu vím, že toto zaměstnavatel do velké míry neovlivní, protože to souvisí se situací na trhu práce a pracovních sil, tabulkami na personální pozice atd.

• Vedoucí pracovníci by si měli neměli rozlišovat na pracovník tzv. kmenové a projektové. Bohužel si neváží zkušených pracovníků a preferují ty, kdo právě nastoupili po škole.

• Pracovní doba byla super. V úterý, čtvrtek a pátek od sedmi do půl čtvrté nebo od. V pondělí, středu od 7 do 17. Jinak žádné benefity jsem neměla. Štěstí bylo, že přes přechod byl Lidl a dalo se tam nakoupit, jinak bohužel nic.
  • Byla jsem nešťastná ze své vedoucí a ostatních lidí. Každý se pomlouval, nikdo se neměl rád, jen my, které jsme tam byly mladé, jsme staly při sobě, protože nejvíc stížností šlo na nás. Asi nám záviděly naše mladí. Jinak nás pomlouvaly dospělé 30-40 leté ženské.

• Stabilní zaměstnavatel. Flexibilní pracovní doba
  • Finanční ohodnocení, zastaralé vybavení (stoly, židle, kopírky,...)

• Paušální mzda je to nejhorší co znám
  • Paušální mzda, práce s bezdomovci, lidmi po výkonu trestu někteří mají u sebe nůž či zbraň, jde z nich strach, nemluvě že každý druhý se přijde zaevidovat arogantni člověk kterému ještě popřej hezký den

• že má každy svuj usek a ten má na starost
  • Že mě propustilí bez duvodu za 11dní

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 21

Výhodou je pravidelný měsíční příjem dle platných mzdových tarifů, což přináší jistotu stálého příjmu např. narozdíl od neziskového sektoru. V případě, že máte prac. smlouvu na dobu neurčitou máte určitou stabilitu zaměstnání až do důchodu a leckdy i potom, jelikož Zákon o státní službě v případě služebního poměru deklaruje výhody na straně zaměstnance.

Práci bez přesčasů

Nebudu komentovat