Diebold Nixdorf s.r.o.

Poradenství v oblasti počítačů

• Práce v mezinárodním prostředí
  • Neformální pracovní atmosféra

Do roku 2015, měl člověk kolem sebe tým odborníků, techniky s kterýma se dělal KVALITNÍ servis. Vedení bankovního oddělení…

• Technologie, možnost cestovat.
  • Původní práce ve Wincor-Nixdorf byla fajn, ale po příchodu Dieboldu se věci změnily. Nesmyslná, protiřečící si byrokracie. Arogance nových manažerů přicházejících z Dieboldu. Bylo obtížné pochopit kam se firma ubírá. Nesmyslné reorganizace vedoucí k podivným přesunům do prací do Indie. Dlouhé odezvy na jakýkoliv požadavek nebo návrh. Klidně i 6 měsíců se čekalo na odpověď na email. Atd... Prostě učebnicový případ korporátu. Politikaření a žádný tah na bránu. Podle mě nic pro lidi, kterým záleží na kvalitním, poctivým výsledcích. Pro karierní pracovníky je to naopak dobré.

• Pokud máte manželku, nebo rodinu, kterou nesnášíte, tak se nemusíte bát, stejně jí díky žalostnému podstavu zaměstnanců moc často neuvidíte. win-win Pokud máte malé dítě, které rádo brečí, tak vás to nemusí trápit, protože ho stejně moc často neuvidíte. win-win Dostanete stravenky, které nikde neberou, takže firma myslí i na vaši dietu. win-win Možnost doplatit si jako benefit větší množství dat ve služebním mobilu.
  • Firma mě naučila vážit si každého nového rána, protože jsem nikdy netušil, kdy po 15 hodinách ježdění po servisech v kuse omotám auto kolem stromu. Naučil jsem se jíst jídlo za jízdy, chůze, nebo jednou rukou pracovat a druhou jíst. Získávání bohatých zkušeností s kvalitou jihokorejského klenotu, automobilů Kia a poznávání stále nových automechaniků po různých nejlevnějších servisech.

Nejen bez zkušeností, ale i z jiného oboru. Zkušeného elektrotechnika může dělat koneckonců třeba i kadeřník, nebo kuchař. Důležité je, aby to byl kamarád, nebo člen rodiny stávajícího zaměstnance. Zkušené elektrotechniky školíme převážně pro ostatní firmy na trhu.

• - fajn kolektiv - hezké kanceláře /Stodulky/ - zajimavá a ruznorodá práce
  • - mizerné platové podmínky - nekompetentní nadřízená - netransparentní systém odměňování - velké množství nadbytečných zaměstnancu, jejichž hlavní činností bylo klábosení v kuchyňkách /typicky týmové asistentky apod./ - nemožnost práce z domova - striktně stanovená pracovní doba - HR oddělení funguje v chaosu - velké rozdíly ve vybavenosti jednotlivých poboček - výstavní a privilegová Plzeň vs. zbědovaný Zlín

• zajimave benefity, 1x mesicne snidane cele pobocky s reditelem, propracovana skoleni, ruznorodi lide
  • špatny pristup kolegu v teamu, open space bez možnosti i minimalniho soukromi

• Seniorita kolegů, svoboda, zajímavé projekty, osobní rozvoj, cestování.
  • Změnit některé nástroje a procesy, jsou příliš nepružné. Umožnit používání soukromých aut pro služební jízdy.

• Různorodost
  • Ve všem

• Benefit MHD, angličtina, přátelský kolektiv
  • Mzda

před více než 2 týdny

• férový přístup, ochota uznat a odměnit dobrou práci (záleží ale hodně na nadřízeném)
  • komunikace v rámci společnosti, ocenila bych šíření informací od managementu mezi zaměstnance ve větší míře

• Neformální prostředí.
  • Zavést Home office.

Nákup

• bylo by skvělé kdyby se zaměsnavatel více staral o své zaměsnance například v podobě teambuildingu, společných akcí atd.