Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Bankovnictví

• Jedině přístup HR,
  • Přístup k podřízeným,na vyšších pozicích aby byli schopnější a lidštější osoby a zlepšit vzájemné vztahy na pracovišti a zároveň netrestat pomoc mezi kolegy finančním trestem 🙄🙄

• Naučil jsem se, respektive jsem se zdokonalil v komunikaci s klienty.
  • Vylepšil bych hodnocení hovorů. Je potřeba si uvědomit, že taková komunikace s lidmi není jednoduchá. Lidé nejsou vždy příjemní a strhávat v hodnocení za maličkosti není zrovna fér. Obzvláště v případě, že Vám to může sebrat veškeré prémie. Dále by určitě mohlo být lepší finanční ohodnocení, tato práce telefonního bankéře je dle mého názoru dlouhodobě finančně podhodnocená. Je potřeba si uvědomit jak psychicky je tato práce náročná, přílišné tlaky na plnění různých cílů.
  • Rozmanitou práci

Na zákaznické lince musíte řešit denně tolik různých požadavků, že práce je opravdu rozmanitá. Co musí zaměstnanec všechno znát na zákaznické lince, to si nikdo, kdo v tom nepracoval nemůže nikdy představit. Pokud pracujete na konkrétním oddělení, víte to svoje. Na zákaznické lince musíte vědět vše napříč společností...

• Amatérismus vedení, chaos, nejasné kompetence.

• Benefity jsou ok a sef je super
  • Lepsi platove podminky, jina pracovni doba jina bonusova slozka mzdy

• finanční benefity a homeoffice je fajn věc, 1x týdně se hodí :)
  • Nejasná strategie společnosti - co je naším cílem, jak se chceme rozvíjet a jak se tam chceme posunout; Nejasně rozdělené kompetence mezi útvary - kdo za co odpovídá; nepřiměřené zásahy do řízení ze strany francouzských soudruhů; Pravděpodobně i mírná přezaměstnanost, která má za důsledek, že si každý hájí svůj píseček a odmítá sdílet informace, či participovat na nějaké změně
  • Možnost práce při studiu

Běžné se uplatňují na většině útvarů vypomoci formou DPP či DPČ, a to ve větší míře než bývá obvyklé

• Příjemné pracovní prostředí

Kuchyňka s kavovarem a místem k sezení na každém patře. Občas je fajn si místo schůzky v kanceláři zvolit kavárnu s kávou, čajem nebo vodou, zvlášť když je to zdarma :)

• Fajn parta, fajn benefity, kreativni napln prace
  • Lepsi zdroje na strane IT (horsi je to zejmena s dodavkami ze zahranici)

• kolegové místo kanceláří
  • open space moc zahuštěný neupřímnost managementu politikaření špatná rozhodnutí omezující další rozvoj společnosti od budoucna
  • Pružnou pracovní dobu

Pokud zaměstnanec dodržuje pravidla, respektuje požadavky nadřízeného a dodržuje celkový odjem týdenní/měsíční pracovní doby, nadřízený je ochoten akceptovat individuální požadavky podřízených, např. pozdější příchody kvůli školce, dřívější odchody kvůli studiu aj. pružná pracovní doba je (až na nějaké výjimky, kdy to z provozních důvodů není možné) akceptovaná.

jsou tu i juniorní pozice, či pozice, které vyžadují zaškolení jako např. tel.operátor, obsluha poboček, kdy se i zaměstnanec bez zkušeností může stát cenným členem týmu.

Výzkum, vývoj

• Oproti ostatním bankám nízké mzdy.

• Změna managementu v IT

• Mizerný plat