Studio Animato s. r. o.

• Příjemné pracovní prostředí
  • Neformální pracovní atmosféra
  • Práce bez přesčasů

Na Animatu mě baví atmosféra, je to tým lidí, mezi který se člověk těší. Šéf jedná na rovinu a nechá vás vyrůst. Hodně se…

• Na Animatu mě baví atmosféra, je to tým lidí, mezi který se člověk těší. Šéf jedná na rovinu a nechá vás vyrůst. Hodně se tu investuje do vzdělávání. Není problém najít si školení nebo workshop a domluvit se, že na něj chcete jet. V pátek můžete pracovat z domova a pokud Vám maj třeba zrovna přivízt uhlí, dá se domluvit homeoffice i na jinej den.

• Neformální pracovní atmosféru

Těžko se to popisuje, musí se to zažít. Na šéfa si tu nikdo nehraje, vládne přátelská atmosféra a respektující vztahy mezi kolegy. Zároveň ale v Animatu není nic upjaté, komunikace je na pohodu.

V Animatu je možnost se dostat k zajímavým projektům a vyzkoušet si věci, které se běžně u podobného typu projektů neřeší. Na školení a zlepšování se do firmy zvou přední borci z jednotlivých oborů (copy, design, UX atd.).

• Skvělý kolektiv lidí. Možnost na sobě pracovat, vzdělávat se a stále se zlepšovat ve svém oboru díky moderním technologiím a pravidelnému vzdělávaní s top odborníky. Férové jednání.

• V Animatu je super parta lidí, kteří si rozumí a zároveň si ze sebe dokáží udělat srandu. Se šéfem se lze bez problémů domluvit když potřebujete nečekané volno. Firma hodně investuje do vzdělání.

• Super atmosféra, pohodoví kolegové, jednou týdně homeoffice, klouzavá pracovní doba, velký důraz na rozvoj a vzdělávání zaměstnanců.

• Nejvíce si cením svobody, kterou v Animatu máme. K řešení úkolů můžeme přistupovat po svém a naše postupy se respektují. Což tedy neznamená, že jsou vždy beze změny přijaty, ale pokaždé se o nich diskutuje. Zároveň se tu klade velký důraz na vzdělávání, což je taky fajn. Jako největší bonus ale vnímám to, že mám pocit, že klasickou práci vůbec nemám. Fungování v této firmě je přirozenou součástí mého osobního života.

Práci bez přesčasů

Volnost a samostatnost